V zastupitelstvu pro Vás pracuje 121 našich členů, nominantů a kandidátů ze sdružení Svobodných a nezávislých kandidatu (stav k 1. 10. 2022)

kraj

město

jméno

mandáty
pro NK
a Svobodné

zisk %  pro kandidátku

Praha

Praha 9

Laube Bedřich Bc.

1

6,66%

Jihomoravský

Znojmo

Beranová Bohumila

2

5,58%

Jihomoravský

Znojmo

Padalík Jiří Mgr.

2

5,58%

Jihočeský

Písek

Anděl Marek

4

13,28%

Jihočeský

Písek

Černý Jiří Bc.

4

13,28%

Jihočeský

Písek

Krejča Miroslav Ing. Bc. CSc.

4

13,28%

Jihočeský

Písek

Nebes Lukáš

4

13,28%

Praha

Praha 18

Martin Halama

1

16,63%

Zlínský

Uherské Hradiště

Náplava Mojmír Mgr.

1

17,70%

Moravskoslezský

Nový Jičín

Farda Pavel

1

5,32%

Pardubický

Chrudim

Haase Jan MUDr.

3

8,74%

Pardubický

Chrudim

Lichtenberg Petr

3

8,74%

Pardubický

Chrudim

Slavíková Iva MUDr.

3

8,74%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Chalupský Jaroslav Ing.

4

11,39%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Petrů Milada

4

11,39%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Pokorný Jan doc. RNDr. CSc. 

4

11,39%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Votava Libor Ing. Ph.D.

4

11,39%

Středočeský

Kutná Hora

Geřábek Petr MUDr. 

1

5,71%

Středočeský

Beroun

Zálom Luboš Mgr.

1

7,08%

Středočeský

Mělník

Ptáčník Václav MUDr.

1

5,94%

Ústecký

Jirkov

Duchan Pavel Ing.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Koprušťák Josef Ing.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Lisý Antonín Mgr.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Müller Radek IEn.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Šebek Josef

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Šustr Jan Bc.

6

20,02%

Ústecký

Bílina

Dvořák Josef Mgr. Ing. Ph.D.

1

5,46%

Středočeský

Slaný

Hůla Jiří

1

5,97%

Středočeský

Poděbrady

Holas Miroslav Ing.

2

10,39%

Středočeský

Poděbrady

Mikolanda Miloš RNDr. 

2

10,39%

Praha

Praha 22

Konopásek Jan Ing.

5

17,13%

Praha

Praha 22

Rothová Jitka Mgr.

5

17,13%

Praha

Praha 22

Turnovský Martin Ing.

5

17,13%

Praha

Praha 22

Vagenknechtová Hana Bc. 

5

17,13%

Praha

Praha 22

Vodičková Ivana Mgr. 

5

17,13%

Jihočeský

Český Krumlov

Němec Vojtěch DrPH, MBA, BBA

1

5,87%

Středočeský

Milovice

Kužel Jaroslav

1

7,74%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Gregor Matěj

4

22,57%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Spusta Radim Bc.

4

22,57%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Staňová Alena

4

22,57%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Šťastný Drobňák Filip

4

22,57%

Kraj Vysočina

Moravské Budějovice

Stejskal Petr Mgr.

1

7,90%

Královéhradecký

Nový Bydžov

Špinar Jiří 

1

4,01%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Cimprich Michal

3

15,12%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Malý David Bc.c

3

15,12%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Prokeš Richard

3

15,12%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Kocáb Vojtěch Ing.

3

12,60%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Machotka Pavel Ing.

3

12,60%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Procházka Martin Ing.

3

12,60%

Karlovarský

Horní Slavkov

Bačina Petr

3

17,19%

Karlovarský

Horní Slavkov

Leisner Jan Ing.

3

17,19%

Karlovarský

Horní Slavkov

Tršo Petr

3

17,19%

Jihočeský

Bechyně

Horňák Ivan

1

11,34%

Ústecký

Meziboří

Francová Olga Bc.

1

9,95%

Pardubický

Králíky

Krabec Dušan Mgr.

2

12,79%

Pardubický

Králíky

Šebek René Ing. 

2

12,79%

Jihočeský

Velešín

Petr Jan

1

6,92%

Jihomoravský

Mutěnice

Brožovič Jaroslav

2

12,00%

Jihomoravský

Mutěnice

Ševčíková Jana

2

12,00%

Ústecký

Lom

 Zavázalová Jitka

6

25,17%

Ústecký

Lom

Hába Zdeněk

6

25,17%

Ústecký

Lom

Listopad Karel

6

25,17%

Ústecký

Lom

Maříková Eva Ing.

6

25,17%

Ústecký

Lom

Škarka Přemysl

6

25,17%

Ústecký

Lom

Urban Vladimír

6

25,17%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Bedřichová Jaroslava Ing.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Doruška Jan Ing.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Jahodíková Monika Bc.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Jurásek Marek

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Klabačková Lucie Mgr.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Lažek Jaromír Ing.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Peprníček Jaroslav

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Pjajčík Vít Mgr.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Tischer Martin Ing.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Zalubilová Jitka

10

51,98%

Olomoucký

Rapotín

Kalbáč Martin Ing.

1

7,22%

Středočeský

Mukařov

Mádr Pavel MVDr. CSc., MBA

1

11,30%

Kraj Vysočina

Golčův Jeníkov

Houfek Pavel

3

17,53%

Kraj Vysočina

Golčův Jeníkov

Korecký Zdeněk

3

17,53%

Kraj Vysočina

Golčův Jeníkov

Strachota Jiří Mgr. CSc.

3

17,53%

Středočeský

Libiš

Štětka Michal Bc.

1

8,26%

Středočeský

Zlonice

Černý Alexandr

4

29,31%

Středočeský

Zlonice

Kratochvíl Martin Bc.

4

29,31%

Středočeský

Zlonice

Šafner Ladislav

4

29,31%

Středočeský

Zlonice

Tomsová Kateřina Ing.

4

29,31%

Královéhradecký

Vítězná

Baláková Zdeňka Ing. 

2

27,43%

Královéhradecký

Vítězná

Ježek Petr

2

27,43%

Středočeský

Radim

Fuhrman Robert Mgr.

3

36,80%

Středočeský

Radim

Mašín Jaroslav

3

36,80%

Středočeský

Radim

Petránková Andrea Ing.

3

36,80%

Středočeský

Liteň

Ing. Jiří Vodička

1

44,10%

Královéhradecký

Mostek

Čechovičová Štěpánka

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Chalupník Jaroslav

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Jirásek Petr

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Petr Lukáš RNDr. Mgr. Ing.

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Rouhová Irena DiS.

5

41,45%

Kraj Vysočina

Stonařov

Petr Veliký Ing.

1

10,55%

Jihomoravský

Dyjákovice

Gebová Eva

1

13,53%

Středočeský

Záboří nad Labem

Pospíšil Pavel

1

100,00%

Středočeský

Vraný

Procházková Zuzana DiS. 

2

17,99%

Středočeský

Vraný

Sýkora Václav

2

17,99%

Středočeský

Svárov

Janoušková Šárka Mgr.

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Králíček Tomáš

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Loula Libor

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Šona Marek

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Urban Václav

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Zetek Ivan

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Zetková Mariana Ing.

7

100,00%

Moravskoslezský

Řeka

Liszka Jindřich Ing.

3

32,62%

Moravskoslezský

Řeka

Šotkovský Petr Ing.

3

32,62%

Moravskoslezský

Řeka

Wlosok Jan Mgr.

3

32,62%

Olomoucký

Říkovice

Pacek Miloš Mgr.

2

29,31%

Olomoucký

Říkovice

Pitner Jakub Ing.

2

29,31%

Jihočeský

Doudleby

Klor Ondřej

1

100,00%

Kraj Vysočina

Radkovice u Hrotovic

Hlouch Jaromír

2

24,70%

Kraj Vysočina

Radkovice u Hrotovic

Jakub Jiří Ing.

2

24,70%

Plzeňský

Svéradice

Dušek Václav

1

100,00%

Jihočeský

Přeštěnice

Dvořák Pavel Ing.

2

25,51%

Jihočeský

Přeštěnice

Tollinger Milan

2

25,51%

Karlovarský

Odrava

Cetkovský Jan

1

16,69%

Jihočeský

Radimovice u Tábora

Jan Kadlec

1

54,76%

Podporujeme nebo nominujeme tyto kandidáty do Senátu:

Ing. Jan Horník
obvod 1 – Karlovy Vary
JUDr. Daniela Kovářová
obvod 7 – Plzeň-město
Ing. Tomáš Jirsa
obvod 10 – Český Krumlov
NÁŠ KANDIDÁT:
Bc. Evžen Zadražil
obvod 13 – Tábor
NÁŠ KANDIDÁT:
David Bohbot
obvod 19 – Praha 11
JUDr. Petr Vacek
obvod 25 –
Praha 6
MUDr. Karen Pumrová
obvod 28 – Mělník
Ing. Michael Canov
obvod 34 – Liberec

 

NÁŠ KANDIDÁT:
Ing. René Franěk
obvod 37 – Jičín
NÁŠ KANDIDÁT:
Mgr. Jiří Strachota, Csc.
obvod 40 – Kutná Hora
Mgr. Jan Mužík
obvod 67 – Nový Jičín
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová
obvod 76 – Kroměříž

Nestačí vám jen jednou za čas volit? Přidejte se k nám!

Videa

O ekonomice s Markétou Šichtařovou – Svobodná hospoda #072
26.09. 2022 | Délka 2:16:48

Rozhovor Libora Vondráčka pro Raventalk
22.06. 2022 | Délka 0:56:25

O korespondenční volbě s Alešem Gerlochem – Svobodná hospoda #062
15.06. 2022 | Délka 2:07:11

Lukáš Kovanda: „Digitální euro je cesta k elektronickému nevolnictví“ – Svobodný Beran #019
08.05. 2022 | Délka 0:46:50

Svobodní vs. Piráti na CNN Prima News.
04.05. 2022 | Délka 0:26:38

„Do ČNB jdou všichni odhodlaní jako Frodo do Mordoru, jenže prsten donese jen jeden,“ říká Pikora
23.04. 2022 | Délka 0:46:50