Kandidáti do Senátu 2018

Seznamte se s našimi kandidáty do Senátu. I letos v některých senátních obvodech stavíme osobnosti Svobodných, aby usilovaly o vstup do horní komory parlamentu.

Volební obvod č. 14 – České Budějovice

Ing. Štěpán Tampír

Jedenačtyřicetiletý inženýr z Českých Budějovic. Členem Svobodných je od roku 2013. Je ženatý a kromě politiky je vášnivým rybářem. Jeho největším úlovkem je bezmála metrový kapr. Prosazuje úctu k soukromému vlastnictví, rozhodování podle něj patří na co nejnižší úroveň. Odmítá plošný dohled nad občany a služby, ceny, myšlenky i daně si mají podle něj konkurovat.

 

Jeho webové stránky

Jeho stránky na facebooku

Napište kandidátovi

Volební obvod č. 41 – Benešov

Ing. Milan Vodička, CSc.

Milan Vodička

Narodil se v roce 1949. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, na které také získal v roce 1990 vědeckou hodnost kandidáta věd. Je ženatý, má čtyři dcery a bydlí s rodinou v Říčanech. Je zakládajícím členem Strany svobodných občanů. Prosazuje například zrušení senátorské a poslanecké imunity a přijetí ústavního zákona o vyrovnaném státním rozpočtu. Odmítá euro a EU považuje za nedemokratické těleso.

 

Jeho webové stránky

Jeho stránky na facebooku

Napište kandiátovi

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět