Máme na to

Máme nejen nové logo, web a projasněné barvy. Na samém  začátku jsme si pro nejbližší týdny vytyčili také nové heslo „Máme na to…

Vedla nás k tomu jednoduchá úvaha. Naše země je krásné a skvělé místo k životu. Lidé jsou tu šikovní a chytří. Jen mají občas zbytečně nízké sebevědomí, takže volí takové strany, které regulují každou oblast života v tomto státě.

Mnozí voliči si možná myslí, že existuje někdo, kdo ví líp než oni, jak mají žít a co mají dělat… a pak nadávají, že jim vláda vládne špatně.

My Svobodní nabízíme každému občanovi, že necháme jeho vlastní život v jeho vlastních rukách. Nabízíme svobodný život bez zbytečných regulací, zákazů a příkazů. Úsporný stát, který zajišťuje nutné záležitosti a chce za to přiměřeně nízké daně.

Je podle mě jen iluzí, že jsme malá a slabá země a že není v našich silách být bohatí a suverénní. Naopak máme na to být bohatou, suverénní, svobodnou a bezpečnou zemí. Vždyť lidé u nás jsou schopní a pracovití. I přes nástrahy a pasti ze strany státu a úředníků stále podnikají, pracují a vychovávají své děti. Nepodceňujme se, není to nutné.

Těším se na spolupráci, setkávání a společnou práci na České republice, která bude svobodná, prosperující a bezpečná!

Petr Mach,
předseda strany a europoslanec

Chci pomoci Svobodným udělat z České republiky bohatou a suverénní zemi

 

Stáhněte si naše grafické materiály

 

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět