Svobodní vyhlásili detektivní soutěž pro každého!

Už dávno všichni víme, že se po internetu šíří mnoho dezinformací a fake news. Kdo se v tom má vyznat? Občas se ale povede autora dezinformace vypátrat. Někdy to ani nezabere moc času. Tomáš Zdechovský oznámil, že Svobodné v minulosti podporoval Andrej Babiš. Europoslanec za KDU-ČSL asi zapomněl, že to byli právě poslanci jeho strany, kteří na poslední chvíli těsně před volbami hlasovali pro Babišova biopaliva (zatímco Svobodní proti nim v té době protestovali před Strakovou akademií), a že to byla jeho strana, díky které se Babiš poprvé dostal do vlády jako ministr financí Sobotkovy vlády.

Zůstali v této vládě až do konce funkčního období (zatímco Svobodní vládní angažmá s Babišem opakovaně vylučovali). Ví Tomáš Zdechovský víc, než my? Má své tajné informační zdroje od Bruselské rozvědky? Četl to někde vlevo dole v článku “Babiš je gentleman”, ale nemůže si vzpomenout kde přesně? Nebo si europoslanec Svobodné spletl s KDU-ČSL? Pojďme panu europoslanci pomoci a zdroj jeho domněnek mu společnými silami najít. Víc hlav, víc ví.

Zadání soutěže je jednoduché: Najděte do 31. 5. 2021 libovolný věrohodný zdroj prokazující, že Svobodní byli kdykoliv během své historie podporováni Andrejem Babišem. Účast v soutěži doporučujeme i samotnému Tomáši Zdechovskému, pokud si vzpomene, odměny mohou čekat i na něj. Pokud pátráním pověří své asistenty, kteří by na hledání důkazů pracovali ve svém volném čase, možná mu i oni pomohou si vzpomenout, odkud tu informaci vlastně má. Přejeme všem detektivům mnoho zábavy!

Co můžete vyhrát?

  1. 70 700 Kč (50 Kč za každý den, který byla KDU-ČSL ve vládě s Andrejem Babišem).
  2. 10 litrů biopaliv od vámi zvoleného výrobce z holdingu.
  3. knihu Trénink paměti od Tony Buzan a 1984 od George Orwella, dnes tolik aktuální, a e-knihu Biopaliva: pomoc přírodě, nebo zločin proti lidskosti? (Ladislav Tajovský a kolektiv).

Soutěž začíná ….3…..2…..1 TEĎ! SPOLU to vypátráme!

Sledujte nás na našem Facebooku a pokud máte důkaz o naší spolupráci s Babišem, pište na mluvci@svobodni.cz a budete zařazeni do slosování 🙂

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Svobodní mají dalšího místostarostu. Jirkov má novou vládnoucí koalici

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.

Svobodný starosta v Lomu a nová koalice chtějí zneplatnit rozhodnutí bývalého vedení města o pozemcích na Dlouhé Louce

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.

Svobodní se připravují na komunální volby

Za pravdu je různá sazba… S předsedou Svobodných Vondráčkem o boji s dezinformacemi, levicových úderkách a ostudě ČR jménem Jourová – rozhovor PL.cz

Pohlídejte demokracii při sněmovních volbách!