Lidé

  • Republikové orgány
    • Republikové předsednictvo
    • Kontrolní komise
    • Volební komise
    • Rozhodčí komise
    • Republikový výbor
  • Krajské předsednictvo
    • Jihočeský kraj
    • Jihomoravský kraj
    • Karlovarský kraj
    • Královéhradecký kraj
    • Liberecký kraj
    • Moravskoslezský kraj
    • Olomoucký kraj
    • Pardubický kraj
    • Plzeňský kraj
    • Hlavní město Praha
    • Středočeský kraj
    • Ústecký kraj
    • Kraj Vysočina
    • Zlínský kraj
  • Krajští zastupitelé
    • Zastupitelstvo Zlínského kraje
  • Obecní zastupitelé
    • Břehy
      (Pro rozvoj obce Břehy)
    • Brniště
      (Svobodní)
    • Brno-Slatina
      (Svobodní)
    • Čelechovice na Hané
      (Svobodní)
    • Cerekvice nad Loučnou
      (Koalice za klidný rozvoj obce)
    • Cheb
      (Svobodní)
    • Chrudim
      (Svobodní)
    • Chuderov
      (Za nový Chuderov)
    • Čkyně
      (Svobodní)
    • Doubek
      (Nezávislý kandidát)
    • Doudleby
      (Svobodní)
    • Drahoňův Újezd
      (SNK Krásný Drahoňův Újezd)
    • Fryšták
      (SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)
    • Hněvošice
      (Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)
    • Hodonín
      (Svobodní)
    • Horní Cerekev
      (SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)
    • Horní Rožínka
      (Svobodní)
    • Jenčice
      (Svobodní)
    • Jirkov
      (Svobodní)
    • Koběřice
      (Svobodní)
    • Křoví
      (SNK pro obec Křoví)
    • Kutná Hora
      (Kutnohorská změna)
    • Libníč
      (Občané pro Libníč a Jelmo)
    • Liteň
      (Nezávislí s podporou TOP 09)
    • Manětín
      (Občané pro rozvoj Manětínska)
    • Milevsko
      (Svobodní)
    • Moravské Budějovice
      (Svobodní)
    • Moravský Krumlov
      (Svobodní)
    • Mutěnice
      (Svobodní)
    • Napajedla
      (Svobodní)
    • Nejdek
      (Svobodní)
    • Nová Ves v Horách
      (Svobodní)
    • Nový Bydžov
      (Svobodní)
    • Ostrov
      (Svobodní)
    • Ostrožská Nová Ves
      (Svobodní)
    • Polomí
      (Svobodní)
    • Pouzdřany
      (Svobodní)
    • Praha 18
      (Svobodní)
    • Praha 21
      (Svobodní)
    • Praha 22
      (Starostové a nezávislí)
    • Praha 3
      (Svobodní)
    • Praha 9
      (Svobodní)
    • Přestanov
      (Svobodní)
    • Rapotín
      (Svobodní)
    • Řevnice
      (Svobodní)
    • Šebrov-Kateřina
      (SNK Šebrov-Kateřina)
    • Šenov u Nového Jičína
      (Svobodní)
    • Slaný
      (Svobodní)
    • Smržice
      (Svobodní)
    • Tetín
      (Tetín-Vidoň)
    • Třešť
      (Nová volba pro Třešť)
    • Turnov
      (Svobodní)
    • Týn nad Vltavou
      (Svobodní)
    • Týniště nad Orlicí
      (Nezávislé sdružení Nové Týniště)
    • Velký Osek
      (Svobodní)
    • Vestec
      (Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)
    • Vítězná
      (Svobodní)
    • Vrchlabí
      (Svobodní)
    • Výsluní
      (Svobodní)
    • Záboří nad Labem
      (Občané pro obec)
    • Zábřeh
      (Svobodní)
    • Zádveřice-Raková
      (Svobodní)
    • Zlonice
      (ODS)
    • Zlonín
      (SNK)
    • Žlutice
      (Svobodní)

Republikové orgány

Republikové předsednictvo


Předseda

Ing. Tomáš Pajonk
Ing. Tomáš Pajonk
předsedapajonk@svobodni.cz

Místopředsedové

Radim Smetka
Radim Smetka
místopředsedasmetka@svobodni.cz777 848 037
RNDr. Jiří Payne
RNDr. Jiří Payne
místopředsedajiri@payne.cz602 656 949
Ing. Alois Sečkár
Ing. Alois Sečkár
místopředsedaseckar@svobodni.cz721 302 700
Ing. Jiří Zapletal
Ing. Jiří Zapletal
místopředsedazapletal@svobodni.cz776 389 801

Republikové orgány

Kontrolní komise


Předseda

Mgr. Jiří Strachota, CSc.
Mgr. Jiří Strachota, CSc.
předsedajiri.strachota@svobodni.cz

Místopředsedové

Ing. Tomáš Michalička, DiS.
Ing. Tomáš Michalička, DiS.
místopředseda

Členové

Martin Jaroš
Martin Jaroš
člen
Jaroslav Král
Jaroslav Král
člensvobodni@jaroslav-kral.cz
Radan Šíbl
Radan Šíbl
člen

Republikové orgány

Volební komise


Předseda

Tomáš Milbach
Tomáš Milbach
předsedatomas@milbach.cz

Místopředsedové

Vítězslav Stanovský
Vítězslav Stanovský
místopředseda

Členové

RNDr. Petr Čermák, PhD.
RNDr. Petr Čermák, PhD.
člen
Marek Bryša
Marek Bryša
člen

Republikové orgány

Rozhodčí komise


Předseda

Michael Kopecký
Michael Kopecký
předsedakopecky@svobodni.cz724 322 149

Místopředsedové

BcA. Jan Bouša
BcA. Jan Bouša
místopředsedabousa@svobodni.cz739 235 558

Členové

Mgr. Jakub Ježek
Mgr. Jakub Ježek
člen
Ing. Radek Ketzl
Ing. Radek Ketzl
členradekketzl@seznam.cz
Ing. Tomáš Krása
Ing. Tomáš Krása
člen
Ing. Hynek Pangrác
Ing. Hynek Pangrác
členhynel.pangrac@hypel.cz777 603 602
Mgr. Daniel Zouhar
Mgr. Daniel Zouhar
člen

Republikové orgány

Republikový výbor


Členové

Ing. Jiří Pánek
Ing. Jiří Pánek
člen777 157 156
Josef Káles, st.
Josef Káles, st.
člen
Ing. Mgr. Irena Steinhauserová
Ing. Mgr. Irena Steinhauserová
členirena@strmilov.cz777 314 111
RNDr. Jan Šebelík
RNDr. Jan Šebelík
členhonza@haes.cz
Mgr. Miroslav Červenka
Mgr. Miroslav Červenka
členmirocerven@gmail.com603 843 596
Ing. Bc. Ondřej Konečný
Ing. Bc. Ondřej Konečný
členkonecny@svobodni.cz734 845 540
Radim Fedorovič
Radim Fedorovič
člen+42 060 782 135 4
Bc. Tomáš Štampach
Bc. Tomáš Štampach
členstampach@svobodni.cz776 088 872
Ing. Josef Lebduška
Ing. Josef Lebduška
člen
Ing. Jaroslav Marsa, MBA
Ing. Jaroslav Marsa, MBA
členmarsa@svobodni.cz601 160 587
Mgr. Pavel Mises
Mgr. Pavel Mises
členid@dqd.cz
Zuzana Haberlová
Zuzana Haberlová
členzuzhabe@seznam.cz
Natálie Jahodová, MA
Natálie Jahodová, MA
člen
Ivana Burešová Marková
Ivana Burešová Marková
členIvana.marek@seznam.cz
Bc. David Pokorný
Bc. David Pokorný
členpokorny@svobodni.cz725 998 979
Ing.  Jindřich Hradecký
Ing. Jindřich Hradecký
členhradecky@svobodni.cz776 715 559
Mgr Luboš Zálom
Mgr Luboš Zálom
členlubos.zalom@gmail.com
BSc. Miroslav Jahoda
BSc. Miroslav Jahoda
člen
Markéta Chvalovská
Markéta Chvalovská
členbluewerk@centrum.cz
Ing. Kateřina Rýglová
Ing. Kateřina Rýglová
členryglova@svobodni.cz
Ing. Ivan Šrámek
Ing. Ivan Šrámek
člen
Ing. Milan Vodička, CSc.
Ing. Milan Vodička, CSc.
člen
Ing František Petrík
Ing František Petrík
členpetrik@svobodni.cz731 600 123
Antonín Bechyně
Antonín Bechyně
člen
Ing. Jiří Vodička
Ing. Jiří Vodička
členjjjvvv@seznam.cz
Petr Čása
Petr Čása
člencasa@svobodni.cz
Ing. Petr Veselý
Ing. Petr Veselý
členvesley@seznam.cz
Ing. Tomáš Pajonk
Ing. Tomáš Pajonk
členpajonk@svobodni.cz
Ing. Alois Sečkár
Ing. Alois Sečkár
členseckar@svobodni.cz721 302 700
RNDr. Jiří Payne
RNDr. Jiří Payne
členjiri@payne.cz602 656 949
Ing. Jiří Zapletal
Ing. Jiří Zapletal
členzapletal@svobodni.cz776 389 801
MUDr. Miroslav Havrda
MUDr. Miroslav Havrda
člen
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
členiskova@svobodni.cz723 005 829
Jan Děd
Jan Děd
člen728 820 348
Michal Malý
Michal Malý
členmaly@telegram.cz
Martin Javůrek
Martin Javůrek
člen773 697 986
Ing. Vít Uličný
Ing. Vít Uličný
členulicny@svobodni.cz777 963 653
Ing. Jiří Procházka, MBA
Ing. Jiří Procházka, MBA
člen

Krajské předsednictvo

Jihočeský kraj


Předseda


Místopředsedové

Milan Černoch
Milan Černoch
místopředsedamilan.cernoch@kontaktservis.cz603 534 453
Ing. Jan Třeštík
Ing. Jan Třeštík
místopředsedatrestik@svobodni.cz
Aleš Procházka
Aleš Procházka
místopředsedaprochazka@svobodni.cz
Vratislav Škorpil
Vratislav Škorpil
místopředseda

Krajské předsednictvo

Jihomoravský kraj


Předseda

Bc. David Pokorný
Bc. David Pokorný
předsedapokorny@svobodni.cz725 998 979

Místopředsedové

Filip Marvan
Filip Marvan
místopředseda
Marek Šoška
Marek Šoška
místopředsedasoska@svobodni.cz702 535 528
Tobiáš Štěpánek
Tobiáš Štěpánek
místopředsedaaranyfelix@gmail.com773 675 226
Milan Jirků
Milan Jirků
místopředsedajirku@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Karlovarský kraj


Předseda

Ing. Jiří Pánek
Ing. Jiří Pánek
předseda777 157 156

Místopředsedové

Ing. Stanislav Pimek
Ing. Stanislav Pimek
místopředsedapimek@svobodni.cz
Mgr. Bc. Zbyněk Syrovátka
Mgr. Bc. Zbyněk Syrovátka
místopředseda
Miroslav Adamovic
Miroslav Adamovic
místopředsedamiroslav.adamovic@seznam.cz

Krajské předsednictvo

Královéhradecký kraj


Předseda

MUDr. Miroslav Havrda
MUDr. Miroslav Havrda
předseda

Místopředsedové

Mgr. Ing. Oldřich Horák, Ph.D.
Mgr. Ing. Oldřich Horák, Ph.D.
místopředsedahorak@svobodni.cz
Ing. Petr Štochl
Ing. Petr Štochl
místopředseda
Ing Iva Cvetanova
Ing Iva Cvetanova
místopředseda
MDDr. Martin Kyselý
MDDr. Martin Kyselý
místopředsedakysely@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Liberecký kraj


Předseda

Ing.  Jindřich Hradecký
Ing. Jindřich Hradecký
předsedahradecky@svobodni.cz776 715 559

Místopředsedové

Bc. Ladislav Hofman
Bc. Ladislav Hofman
místopředsedahofman@svobodni.cz603 388 283
Mgr. Jan Čertík
Mgr. Jan Čertík
místopředsedacertik@svobodni.cz777 295 959
Martin Benek
Martin Benek
místopředseda

Krajské předsednictvo

Moravskoslezský kraj


Předseda

Ing. Petr Veselý
Ing. Petr Veselý
předsedavesley@seznam.cz

Místopředsedové

Ing. Martin Honajzer
Ing. Martin Honajzer
místopředseda
Ing. Radomír Klein
Ing. Radomír Klein
místopředseda
Mgr. Jan Fryčka
Mgr. Jan Fryčka
místopředsedafrycka@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Olomoucký kraj


Předseda


Místopředsedové

Mgr. Pavla Hrušková Břeňová
Mgr. Pavla Hrušková Břeňová
místopředseda
MUDr Ivana Strouhalova
MUDr Ivana Strouhalova
místopředseda
Mgr. Roman Nepšinský
Mgr. Roman Nepšinský
místopředsedanepsinsky@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Pardubický kraj


Předseda

Ing. Josef Lebduška
Ing. Josef Lebduška
předseda

Místopředsedové

Ing. Vladimír Saifr
Ing. Vladimír Saifr
místopředsedavladimir.saifr@seznam.cz606 928 635
Ludvíka Kálesová
Ludvíka Kálesová
místopředsedaludvika.kalesova@seznam.cz
Petr Lichtenberg
Petr Lichtenberg
místopředsedalichtenberg@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Plzeňský kraj


Předseda

Ing. Lenka Brčková
Ing. Lenka Brčková
předsedaBrckova@svobodni.cz+42 060 833 322 6

Místopředsedové

Jan Jakub Ptáček
Jan Jakub Ptáček
místopředsedaptacek@svobodni.cz
Oldřich Kaucký
Oldřich Kaucký
místopředsedakaucky@svobodni.cz
Pavel Špalek
Pavel Špalek
místopředseda
Ing. et Ing. Jiří Pešík
Ing. et Ing. Jiří Pešík
místopředseda

Krajské předsednictvo

Hlavní město Praha


Předseda

Bc. Tomáš Štampach
Bc. Tomáš Štampach
předsedastampach@svobodni.cz776 088 872

Místopředsedové

Ing. Mojmír Mikuláš
Ing. Mojmír Mikuláš
místopředsedamikulas@svobodni.cz602 787 878
Ing. Martin Halama
Ing. Martin Halama
místopředsedaeTenisak@eTenisak.cz603 306 331
Radovan Koutský
Radovan Koutský
místopředsedaradovankoutsky@seznam.cz+42 077 626 541 2
Ing. Petr Miškovský
Ing. Petr Miškovský
místopředsedapetr.miskovsky@gmail.com603 487 100

Krajské předsednictvo

Středočeský kraj


Předseda

Mgr Luboš Zálom
Mgr Luboš Zálom
předsedalubos.zalom@gmail.com

Místopředsedové

Ing. Daniel Šíma
Ing. Daniel Šíma
místopředsedasima@svobodni.cz
Bc. Jan Matyásko
Bc. Jan Matyásko
místopředsedajan.matyasko@svobodni.cz+42 060 332 042 1
Rostislav Sikora
Rostislav Sikora
místopředsedarostislavsikora@seznam.cz
Ing. Martin Kovařík
Ing. Martin Kovařík
místopředsedamartin@kladno.cz777 608 291

Krajské předsednictvo

Ústecký kraj


Předseda


Místopředsedové

Radek Zelycz
Radek Zelycz
místopředsedazelycz@svobodni.cz
Ing. Filip Votoček
Ing. Filip Votoček
místopředsedafilip.votocek@seznam.cz
Pavel Dittrich
Pavel Dittrich
místopředsedadjtechnic@centrum.cz
Libor Klíma
Libor Klíma
místopředseda

Krajské předsednictvo

Kraj Vysočina


Předseda

Petr Čása
Petr Čása
předsedacasa@svobodni.cz

Místopředsedové

Lubomír Hron
Lubomír Hron
místopředsedahron@svobodni.cz737 650 150
Ing. Zdeněk Sadecký, Ph.D.
Ing. Zdeněk Sadecký, Ph.D.
místopředseda

Krajské předsednictvo

Zlínský kraj


Předseda

Ing. Jiří Procházka, MBA
Ing. Jiří Procházka, MBA
předseda

Místopředsedové

Helena Lasztoviczová
Helena Lasztoviczová
místopředsedahelena.lasztoviczova@seznam.cz732 381 265
Mgr. Mojmír Náplava
Mgr. Mojmír Náplava
místopředsedamojmir.naplava@centrum.cz605 902 373
Ing. Jiří Procházka, MBA
Ing. Jiří Procházka, MBA
místopředseda
František Veverka
František Veverka
místopředsedafrantisek.veverka@centrum.cz774 275 076

Krajští zastupitelé

Zastupitelstvo Zlínského kraje


Tomáš Pajonk(Svobodní)
Tomáš Pajonk
(Svobodní)
pajonk@svobodni.cz
Helena Lasztoviczová(Svobodní)
Helena Lasztoviczová
(Svobodní)
helena.lasztoviczova@seznam.cz732 381 265

Obecní zastupitelé

Břehy
(Pro rozvoj obce Břehy)


Ing. Petr Morávek(Svobodní)
Ing. Petr Morávek
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Brniště
(Svobodní)


Ing. Marcela Herbstová(BEZPP)
Ing. Marcela Herbstová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Brno-Slatina
(Svobodní)


Mgr. Lukáš Plachý(BEZPP)
Mgr. Lukáš Plachý
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Čelechovice na Hané
(Svobodní)


Ing. Jindřich Coufal(BEZPP)
Ing. Jindřich Coufal
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Cerekvice nad Loučnou
(Koalice za klidný rozvoj obce)


Pavel Stříteský(Svobodní)
Pavel Stříteský
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Cheb
(Svobodní)


Ing. Václav Jakl(Svobodní)
Ing. Václav Jakl
(Svobodní)
Ing. Stanislav Pimek(Svobodní)
Ing. Stanislav Pimek
(Svobodní)
pimek@svobodni.cz

Obecní zastupitelé

Chrudim
(Svobodní)


Petr Lichtenberg(Svobodní)
Petr Lichtenberg
(Svobodní)
lichtenberg@svobodni.cz
Mgr. Josef Káles(Svobodní)
Mgr. Josef Káles
(Svobodní)
josef.kales@svobodni.cz

Obecní zastupitelé

Chuderov
(Za nový Chuderov)


Richard Richtermoc(Svobodní)
Richard Richtermoc
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Čkyně
(Svobodní)


Vladislav Hošek(BEZPP)
Vladislav Hošek
(BEZPP)
Bc. Ingrid Zalewska(BEZPP)
Bc. Ingrid Zalewska
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Doubek
(Nezávislý kandidát)


Mgr. Aleš Vykydal(Svobodní)
Mgr. Aleš Vykydal
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Doudleby
(Svobodní)


Ing. Ondřej Klor(Svobodní)
Ing. Ondřej Klor
(Svobodní)
klor@svobodni.cz

Obecní zastupitelé

Drahoňův Újezd
(SNK Krásný Drahoňův Újezd)


Ing. Rudolf Stáhlich(Svobodní)
Ing. Rudolf Stáhlich
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Fryšták
(SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)


Mgr. Petr Pagáč(BEZPP)
Mgr. Petr Pagáč
(BEZPP)
Ing. Pavel Gálík(BEZPP)
Ing. Pavel Gálík
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Hněvošice
(Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)


Bc. Jan Hanzlík(Svobodní)
Bc. Jan Hanzlík
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Hodonín
(Svobodní)


Ing. Petr Buráň(BEZPP)
Ing. Petr Buráň
(BEZPP)
hodoninsko@svobodni.cz776 866 296
Terézia Išková(Svobodní)
Terézia Išková
(Svobodní)
iskova@svobodni.cz723 005 829

Obecní zastupitelé

Horní Cerekev
(SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)


Lubomír Havránek(Svobodní)
Lubomír Havránek
(Svobodní)
l.havranek@tiscali.cz

Obecní zastupitelé

Horní Rožínka
(Svobodní)


Bohuslav Šejnoha(BEZPP)
Bohuslav Šejnoha
(BEZPP)
Josef Fendrych(Svobodní)
Josef Fendrych
(Svobodní)
josef.fendrych@seznam.cz724 045 145

Obecní zastupitelé

Jenčice
(Svobodní)


Karel Gutwirt(BEZPP)
Karel Gutwirt
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Jirkov
(Svobodní)


Josef Šebek(BEZPP)
Josef Šebek
(BEZPP)
Miroslav Klůc(BEZPP)
Miroslav Klůc
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Koběřice
(Svobodní)


MUDr. Jana Schwarzerová(BEZPP)
MUDr. Jana Schwarzerová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Křoví
(SNK pro obec Křoví)


Ing. Jan Šebek(Svobodní)
Ing. Jan Šebek
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Kutná Hora
(Kutnohorská změna)


Ing. Tomáš Pilc(Svobodní)
Ing. Tomáš Pilc
(Svobodní)
Radim Fedorovič(Svobodní)
Radim Fedorovič
(Svobodní)
+42 060 782 135 4

Obecní zastupitelé

Libníč
(Občané pro Libníč a Jelmo)


Ing. Miroslav Třeštík(Svobodní)
Ing. Miroslav Třeštík
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Liteň
(Nezávislí s podporou TOP 09)


Ing. Jiří Vodička(Svobodní)
Ing. Jiří Vodička
(Svobodní)
jjjvvv@seznam.cz

Obecní zastupitelé

Manětín
(Občané pro rozvoj Manětínska)


Ing. et Ing. Jiří Pešík(Svobodní)
Ing. et Ing. Jiří Pešík
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Milevsko
(Svobodní)


Ing. Mgr. Miroslav Doubek(BEZPP)
Ing. Mgr. Miroslav Doubek
(BEZPP)
Jan Polata(BEZPP)
Jan Polata
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Moravské Budějovice
(Svobodní)


Mgr. Petr Stejskal(Svobodní)
Mgr. Petr Stejskal
(Svobodní)
pstejskal8@gmail.com734 502 212

Obecní zastupitelé

Moravský Krumlov
(Svobodní)


Ing. Pavel Procházka, MSc.(Svobodní)
Ing. Pavel Procházka, MSc.
(Svobodní)
Ing. Martin Procházka(BEZPP)
Ing. Martin Procházka
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Mutěnice
(Svobodní)


Bc. Josef Vagunda - Drgáč(Svobodní)
Bc. Josef Vagunda - Drgáč
(Svobodní)
Přemysl Rozehnal(BEZPP)
Přemysl Rozehnal
(BEZPP)
Jaroslav Brožovic(BEZPP)
Jaroslav Brožovic
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Napajedla
(Svobodní)


Lucie Lompejová, BA(HONS), Ex.MBA(Svobodní)
Lucie Lompejová, BA
(HONS), Ex.MBA
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nejdek
(Svobodní)


Ing. Václav Růžička(Svobodní)
Ing. Václav Růžička
(Svobodní)
Ing. Pavel Šlapa(Svobodní)
Ing. Pavel Šlapa
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nová Ves v Horách
(Svobodní)


Ondřej Bejček(Svobodní)
Ondřej Bejček
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nový Bydžov
(Svobodní)


Ing. Michal Krejčí(BEZPP)
Ing. Michal Krejčí
(BEZPP)
Mgr. Yumiko Satóová(BEZPP)
Mgr. Yumiko Satóová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Ostrov
(Svobodní)


MUDr. Oldřich Vastl(BEZPP)
MUDr. Oldřich Vastl
(BEZPP)
Ing. Petr Nedvěd(Svobodní)
Ing. Petr Nedvěd
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Ostrožská Nová Ves
(Svobodní)


Ing. Jaroslava Bedřichová(BEZPP)
Ing. Jaroslava Bedřichová
(BEZPP)
Ing. Jaromír Lažek(BEZPP)
Ing. Jaromír Lažek
(BEZPP)
Ing. Miroslav Kosík(BEZPP)
Ing. Miroslav Kosík
(BEZPP)
Ludmila Obdržálková(BEZPP)
Ludmila Obdržálková
(BEZPP)
Ing. Hana Červenáková(BEZPP)
Ing. Hana Červenáková
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Polomí
(Svobodní)


Martin Kusý(Svobodní)
Martin Kusý
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Pouzdřany
(Svobodní)


Bc. Jiří Halámek, DiS.(BEZPP)
Bc. Jiří Halámek, DiS.
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Praha 18
(Svobodní)


Ing. Martin Halama(Svobodní)
Ing. Martin Halama
(Svobodní)
eTenisak@eTenisak.cz603 306 331

Obecní zastupitelé

Praha 21
(Svobodní)


MUDr. Jaroslav Jeníček, CSc.(Svobodní)
MUDr. Jaroslav Jeníček, CSc.
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 22
(Starostové a nezávislí)


Obecní zastupitelé

Praha 3
(Svobodní)


Bc. Tomáš Štampach(Svobodní)
Bc. Tomáš Štampach
(Svobodní)
stampach@svobodni.cz776 088 872
Ing. Mojmír Mikuláš(Svobodní)
Ing. Mojmír Mikuláš
(Svobodní)
mikulas@svobodni.cz602 787 878

Obecní zastupitelé

Praha 9
(Svobodní)


Zuzana Haberlová(Svobodní)
Zuzana Haberlová
(Svobodní)
zuzhabe@seznam.cz

Obecní zastupitelé

Přestanov
(Svobodní)


Mgr. Miroslava Bechyňová(BEZPP)
Mgr. Miroslava Bechyňová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Rapotín
(Svobodní)


Jan Stašel(BEZPP)
Jan Stašel
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Řevnice
(Svobodní)


Ing. Jiří Buchal(BEZPP)
Ing. Jiří Buchal
(BEZPP)
Ing. Jan Lojda(BEZPP)
Ing. Jan Lojda
(BEZPP)
janlojda@email.cz

Obecní zastupitelé

Šebrov-Kateřina
(SNK Šebrov-Kateřina)


Bc. Michal Sýkora(Svobodní)
Bc. Michal Sýkora
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Šenov u Nového Jičína
(Svobodní)


Jana Šromová(BEZPP)
Jana Šromová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Slaný
(Svobodní)


Jiří Hůla(Svobodní)
Jiří Hůla
(Svobodní)
hula@slany.cz+42 077 786 748 6
Jan Chyský(BEZPP)
Jan Chyský
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Smržice
(Svobodní)


JUDr. Martin Vrtal(BEZPP)
JUDr. Martin Vrtal
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Tetín
(Tetín-Vidoň)


Matěj Hlavatý(Svobodní)
Matěj Hlavatý
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Třešť
(Nová volba pro Třešť)


Ing. Vladimír Přech(Svobodní)
Ing. Vladimír Přech
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Turnov
(Svobodní)


Ing. Vítězslav Sekanina(BEZPP)
Ing. Vítězslav Sekanina
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Týn nad Vltavou
(Svobodní)


Ing. Ivo Machálek(Svobodní)
Ing. Ivo Machálek
(Svobodní)
Rudolf Trecha(BEZPP)
Rudolf Trecha
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Týniště nad Orlicí
(Nezávislé sdružení Nové Týniště)


Mgr. Ing. Ivan Ládr(Svobodní)
Mgr. Ing. Ivan Ládr
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Velký Osek
(Svobodní)


Roman Konyvka(BEZPP)
Roman Konyvka
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Vestec
(Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)


Ing. Petr Krešňák(Svobodní)
Ing. Petr Krešňák
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Vítězná
(Svobodní)


Petr Ježek(BEZPP)
Petr Ježek
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Vrchlabí
(Svobodní)


Mgr. Jan Rychlík(BEZPP)
Mgr. Jan Rychlík
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Výsluní
(Svobodní)


Werner Klenot(BEZPP)
Werner Klenot
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Záboří nad Labem
(Občané pro obec)


Pavel Pospíšil(Svobodní)
Pavel Pospíšil
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Zábřeh
(Svobodní)


Ing. Martin Strouhal(BEZPP)
Ing. Martin Strouhal
(BEZPP)
JUDr. Jana Špičková(BEZPP)
JUDr. Jana Špičková
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Zádveřice-Raková
(Svobodní)


Ing. Milan Bořuta(BEZPP)
Ing. Milan Bořuta
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Zlonice
(ODS)


Bc. Martin Kratochvíl(Svobodní)
Bc. Martin Kratochvíl
(Svobodní)
makr@skvely.net

Obecní zastupitelé

Zlonín
(SNK)


Markéta Chvalovská(Svobodní)
Markéta Chvalovská
(Svobodní)
bluewerk@centrum.cz

Obecní zastupitelé

Žlutice
(Svobodní)


Mgr. Miroslav Zeman(BEZPP)
Mgr. Miroslav Zeman
(BEZPP)
Pro tento kraj zatím neevidujeme žádné předsednictvo.
Pro tento kraj zatím neevidujeme žádné zastupitele.

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět