Lidé

  • Republikové orgány
    • Republikové předsednictvo
    • Kontrolní komise
    • Volební komise
    • Rozhodčí komise
    • Republikový výbor
  • Krajské předsednictvo
    • Jihočeský kraj
    • Jihomoravský kraj
    • Karlovarský kraj
    • Královéhradecký kraj
    • Liberecký kraj
    • Moravskoslezský kraj
    • Olomoucký kraj
    • Pardubický kraj
    • Plzeňský kraj
    • Hlavní město Praha
    • Středočeský kraj
    • Ústecký kraj
    • Kraj Vysočina
    • Zlínský kraj
  • Krajští zastupitelé
    • Zastupitelstvo Zlínského kraje
  • Obecní zastupitelé
    • Praha 3
      (Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní)
    • Praha 6
      (ODS)
    • Praha 9
      (ODS s podporou Svobodných)
    • Jenčice
      (ŠANCE NA ZMĚNU)
    • Beroun
      (Lepší Beroun)
    • Liteň
      (Nezávislí Liteň)
    • Slaný
      (Svobodní)
    • Zlonice
      (ODS)
    • Kutná Hora
      (Kutnohorská změna)
    • Záboří nad Labem
      (Občané pro obec)
    • Bakov nad Jizerou
      (Svobodní)
    • Milovice
      (Za naše Milovice)
    • Měšice
      (Měšický Kruh)
    • Praha 22
      (STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ + SVOBODNÍ)
    • Řevnice
      (Svobodní Řevnice)
    • Nový Malín
      (Za zdravou obec - Svobodní)
    • Rapotín
      (Svobodní)
    • Rakovník
      (Svobodní)
    • Doudleby
      (SDRUŽENÍ OBČANŮ DOUDLEB A STRAŇAN)
    • Týn nad Vltavou
      (Svobodní)
    • Jindřichův Hradec
      (Hradec srdcem a rozumem + Svobodní)
    • Praha 18
      (ODS + Svobodní)
    • Milevsko
      (Svobodní)
    • Brno-střed
      (Občanská demokratická strana s podporou Svobodných)
    • Brno-Slatina
      (Svobodní)
    • Řeka
      (Svobodní)
    • Praha
      (ODS)
    • Nejdek
      (Svobodní)
    • Ladná
      (Svobodní a ODS)
    • Vochov
      (JEDNOTNÝ VOCHOV, z.s.)
    • Horní Slavkov
      (Svobodní)
    • Brniště
      (Svobodní)
    • Děčín
      (ODS)
    • Jirkov
      (Svobodní)
    • Doubek
      (ALEŠ VYKYDAL)
    • Lom
      (Svobodní)
    • Meziboří
      (Svobodní)
    • Bílina
      (Naše Bílina - Strana svobodných občanů)
    • Nový Bydžov
      (Svobodní)
    • Třebechovice pod Orebem
      (Svobodní)
    • Chrudim
      (CHRUDIMÁCI)
    • Hořice
      (Občanská demokratická strana s podporou Svobodných)
    • Vítězná
      (Svobodní)
    • Králíky
      (PRO KRÁLICKO)
    • Brno
      (Občanská demokratická strana s podporou Svobodných)
    • Napajedla
      (Svobodní)
    • Hodonín
      (Svobodní a Piráti)
    • Mutěnice
      (Svobodní)
    • Stonařov
      (Strana svobodných občanů a Nezávislé sdružení občanů Stonařova)
    • Moravské Budějovice
      (Za lepší Budějovice a Občanská demokratická strana)
    • Ostrožská Nová Ves
      (Svobodní)
    • Moravský Krumlov
      (Svobodní)
    • Nový Jičín
      (Piráti s podporou Svobodných)

Republikové orgány

Republikové předsednictvo


Předseda

Mgr. Libor Vondráček
Mgr. Libor Vondráček
předsedavondracek@svobodni.cz773 940 729

Místopředsedové

Ing. Alois Sečkár
Ing. Alois Sečkár
místopředsedaseckar@svobodni.cz721 302 700
Jan Dočekal
Jan Dočekal
místopředsedadocekal@svobodni.cz722 593 355
Mgr Luboš Zálom
Mgr Luboš Zálom
místopředsedalubos.zalom@gmail.com
Ing. David Pokorný
Ing. David Pokorný
místopředsedapokorny@svobodni.cz+42 072 599 897 9

Republikové orgány

Kontrolní komise


Předseda

Eva Ivánová
Eva Ivánová
předsedaivanova0eva@gmail.com

Republikové orgány

Volební komise


Místopředsedové

RNDr. Petr Čermák, PhD.
RNDr. Petr Čermák, PhD.
místopředseda

Členové

Ing. Petr Vlček
Ing. Petr Vlček
člen

Republikové orgány

Rozhodčí komise


Členové

Mgr. Jakub Ježek
Mgr. Jakub Ježek
člen
Mgr. Adam Trcala
Mgr. Adam Trcala
člen
Ing. Hynek Pangrác
Ing. Hynek Pangrác
členhynek.pangrac@hypel.cz777 603 602
Petr Chaloupek
Petr Chaloupek
člen

Republikové orgány

Republikový výbor


Členové

Bc. Tomáš Štampach
Bc. Tomáš Štampach
členstampach@svobodni.cz776 088 872
Natálie Jahodová, MA
Natálie Jahodová, MA
člen
Ing. Roman Bartolšic
Ing. Roman Bartolšic
členbartolsicroman@gmail.com
Ing. Alois Sečkár
Ing. Alois Sečkár
členseckar@svobodni.cz721 302 700
MUDr. Miroslav Havrda
MUDr. Miroslav Havrda
členhavrda@svobodni.cz
Ing. Jaroslav Marsa, MBA
Ing. Jaroslav Marsa, MBA
členmarsa@svobodni.cz607 661 361
Ing. Oldřich Peprla
Ing. Oldřich Peprla
členoldrich@peprla.cz
Mgr. & Mgr. Dominik Hrubý
Mgr. & Mgr. Dominik Hrubý
člendominik.hruby@svobodni.cz606 170 837
PhDr. Mgr. Marek Hejduk , LL. M.
PhDr. Mgr. Marek Hejduk , LL. M.
člen
RNDr. Pavel Strunz, CSc.
RNDr. Pavel Strunz, CSc.
člen
Ing. Philip Prentis, Ph.D.
Ing. Philip Prentis, Ph.D.
členprentis@svobodni.cz
Ing. Roman Pátek
Ing. Roman Pátek
člen
Mgr. Jiří Strachota, CSc.
Mgr. Jiří Strachota, CSc.
členjiri.strachota@svobodni.cz
Mgr. Libor Vondráček
Mgr. Libor Vondráček
členvondracek@svobodni.cz773 940 729
Mgr Luboš Zálom
Mgr Luboš Zálom
členlubos.zalom@gmail.com
Bc. Aleš Procházka
Bc. Aleš Procházka
členprochazka@svobodni.cz
Ing. Tomáš Pajonk
Ing. Tomáš Pajonk
členpajonk@svobodni.cz
Ing. Pavel Prudil
Ing. Pavel Prudil
členprupa@seznam.cz
Ing. Dobromil  Přib
Ing. Dobromil Přib
člen
Ing. Kristián Dominik Hladký
Ing. Kristián Dominik Hladký
členkristian.hladky@gmail.com
Vítězslav Stanovský
Vítězslav Stanovský
člen
Zdenek Gottvald
Zdenek Gottvald
člen
RNDr. Jan Šebelík
RNDr. Jan Šebelík
členhonza@haes.cz
Milan Jirků
Milan Jirků
členjirku@svobodni.cz
Lucie Janigová
Lucie Janigová
člen
Jan Kadlec
Jan Kadlec
členjan.kadlec@svobodni.cz
Bc.  Tomáš Lejsek
Bc. Tomáš Lejsek
členlejsek@svobodni.cz608 202 015
Ing. Jaroslav Pelán
Ing. Jaroslav Pelán
člen
Ing. Martin Morozovič
Ing. Martin Morozovič
člen
Radim Fedorovič
Radim Fedorovič
člen+42 060 782 135 4
Viktor Sevský
Viktor Sevský
člen

Krajské předsednictvo

Jihočeský kraj


Předseda

Bc. Aleš Procházka
Bc. Aleš Procházka
předsedaprochazka@svobodni.cz

Místopředsedové

Jan Kadlec
Jan Kadlec
místopředsedajan.kadlec@svobodni.cz
Ing. Philip Prentis, Ph.D.
Ing. Philip Prentis, Ph.D.
místopředsedaprentis@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Jihomoravský kraj


Předseda

Marek Šoška
Marek Šoška
předsedasoska@svobodni.cz702 535 528

Místopředsedové

Ing. Oldřich Peprla
Ing. Oldřich Peprla
místopředsedaoldrich@peprla.cz
Ing. Jan Tichý
Ing. Jan Tichý
místopředseda
Milan Jirků
Milan Jirků
místopředsedajirku@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Karlovarský kraj


Předseda

Ing. Dobromil  Přib
Ing. Dobromil Přib
předseda

Místopředsedové

Stanislav Chudoba
Stanislav Chudoba
místopředseda

Krajské předsednictvo

Královéhradecký kraj


Předseda

Ing. Roman Pátek
Ing. Roman Pátek
předseda

Místopředsedové

Oldřich  Malý
Oldřich Malý
místopředsedaoldrich.trebe@seznam.cz608 862 867

Krajské předsednictvo

Liberecký kraj


Předseda

Zdenek Gottvald
Zdenek Gottvald
předseda

Místopředsedové

Radek Uchytil
Radek Uchytil
místopředsedauchytil@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Moravskoslezský kraj


Předseda

Vítězslav Stanovský
Vítězslav Stanovský
předseda

Místopředsedové

Ing. Martin Honajzer
Ing. Martin Honajzer
místopředseda
Ing. Radomír Klein
Ing. Radomír Klein
místopředseda

Krajské předsednictvo

Olomoucký kraj


Místopředsedové

Vladimír Hošek
Vladimír Hošek
místopředseda

Krajské předsednictvo

Pardubický kraj


Předseda

Ing. Pavel Prudil
Ing. Pavel Prudil
předsedaprupa@seznam.cz

Krajské předsednictvo

Plzeňský kraj


Předseda

Ing. Kristián Dominik Hladký
Ing. Kristián Dominik Hladký
předsedakristian.hladky@gmail.com

Místopředsedové

Oldřich Kaucký
Oldřich Kaucký
místopředsedakaucky@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Hlavní město Praha


Předseda

Bc. Tomáš Štampach
Bc. Tomáš Štampach
předsedastampach@svobodni.cz776 088 872

Místopředsedové

Ing. Martin Halama
Ing. Martin Halama
místopředsedaeTenisak@eTenisak.cz603 306 331
Bc. Josef  Vokál
Bc. Josef Vokál
místopředsedavokal@acre.cz603 813 398
Mgr. & Mgr. Dominik Hrubý
Mgr. & Mgr. Dominik Hrubý
místopředsedadominik.hruby@svobodni.cz606 170 837
Bc. David Král
Bc. David Král
místopředseda0Dakr@seznam.cz

Krajské předsednictvo

Středočeský kraj


Předseda


Místopředsedové

Ing. Martin Morozovič
Ing. Martin Morozovič
místopředseda
Ing. Jaroslav Pelán
Ing. Jaroslav Pelán
místopředseda
PhDr. Mgr. Marek Hejduk , LL. M.
PhDr. Mgr. Marek Hejduk , LL. M.
místopředseda

Krajské předsednictvo

Ústecký kraj


Předseda

Pavel Dittrich
Pavel Dittrich
předsedadjtechnic@centrum.cz604 875 245

Místopředsedové

Libor Klíma
Libor Klíma
místopředseda

Krajské předsednictvo

Kraj Vysočina


Předseda

Mgr. Jiří Strachota, CSc.
Mgr. Jiří Strachota, CSc.
předsedajiri.strachota@svobodni.cz

Místopředsedové

Mgr. Petr Stejskal
Mgr. Petr Stejskal
místopředsedapstejskal8@gmail.com

Krajské předsednictvo

Zlínský kraj


Předseda

Ing. Tomáš Pajonk
Ing. Tomáš Pajonk
předsedapajonk@svobodni.cz

Krajští zastupitelé

Zastupitelstvo Zlínského kraje


Tomáš Pajonk(Svobodní)
Tomáš Pajonk
(Svobodní)
pajonk@svobodni.cz
Helena Lasztoviczová(Svobodní)
Helena Lasztoviczová
(Svobodní)
helena.lasztoviczova@seznam.cz732 381 265

Obecní zastupitelé

Praha 3
(Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní)


Ing. Mojmír Mikuláš(Svobodní)
Ing. Mojmír Mikuláš
(Svobodní)
mikulas@svobodni.cz602 787 878
Bc. Tomáš Štampach(Svobodní)
Bc. Tomáš Štampach
(Svobodní)
stampach@svobodni.cz776 088 872

Obecní zastupitelé

Praha 6
(ODS)


Jan Dočekal(Svobodní)
Jan Dočekal
(Svobodní)
docekal@svobodni.cz722 593 355

Obecní zastupitelé

Praha 9
(ODS s podporou Svobodných)


Bc. Bedřich Laube(Svobodní)
Bc. Bedřich Laube
(Svobodní)
bedrich.laube@email.cz

Obecní zastupitelé

Jenčice
(ŠANCE NA ZMĚNU)


Karel Gutwirt(Svobodní)
Karel Gutwirt
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Beroun
(Lepší Beroun)


Jiří Míka(BEZPP)
Jiří Míka
(BEZPP)
Mgr. Luboš Zálom(Svobodní)
Mgr. Luboš Zálom
(Svobodní)
lubos.zalom@gmail.com

Obecní zastupitelé

Liteň
(Nezávislí Liteň)


Ing. Jiří Vodička(Svobodní)
Ing. Jiří Vodička
(Svobodní)
jjjvvv@seznam.cz

Obecní zastupitelé

Slaný
(Svobodní)


Jiří Hůla(Svobodní)
Jiří Hůla
(Svobodní)
hula@slany.cz+42 077 786 748 6
Jan Chyský(BEZPP)
Jan Chyský
(BEZPP)
Bc. Jan Pánek(Svobodní)
Bc. Jan Pánek
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Zlonice
(ODS)


Bc. Martin Kratochvíl(Svobodní)
Bc. Martin Kratochvíl
(Svobodní)
makr@skvely.net

Obecní zastupitelé

Kutná Hora
(Kutnohorská změna)


Ing. Tomáš Pilc(BEZPP)
Ing. Tomáš Pilc
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Záboří nad Labem
(Občané pro obec)


Pavel Pospíšil(Svobodní)
Pavel Pospíšil
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Bakov nad Jizerou
(Svobodní)


Ing. Miroslav Činka(Svobodní)
Ing. Miroslav Činka
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Milovice
(Za naše Milovice)


Stanislav Melichar(BEZPP)
Stanislav Melichar
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Měšice
(Měšický Kruh)


Ing. Ladislav Říha(Svobodní)
Ing. Ladislav Říha
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 22
(STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ + SVOBODNÍ)


Bc. Martin Březina(Svobodní)
Bc. Martin Březina
(Svobodní)
724 234 559

Obecní zastupitelé

Řevnice
(Svobodní Řevnice)


Mgr. Eva Hanykýřová(BEZPP)
Mgr. Eva Hanykýřová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Nový Malín
(Za zdravou obec - Svobodní)


Ing. Monika Ondráčková(Svobodní)
Ing. Monika Ondráčková
(Svobodní)
Josef Smolicha(Svobodní)
Josef Smolicha
(Svobodní)
Ing. Luděk Felkl(BEZPP)
Ing. Luděk Felkl
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Rapotín
(Svobodní)


Ing. Martin Kalbáč(Svobodní)
Ing. Martin Kalbáč
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Rakovník
(Svobodní)


Jan Loder(Svobodní)
Jan Loder
(Svobodní)
loder@loex.cz731 830 097
Milan Let(BEZPP)
Milan Let
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Doudleby
(SDRUŽENÍ OBČANŮ DOUDLEB A STRAŇAN)


Ing. Ondřej Klor(Svobodní)
Ing. Ondřej Klor
(Svobodní)
klor@svobodni.cz

Obecní zastupitelé

Týn nad Vltavou
(Svobodní)


Ing. Ivo Machálek(Svobodní)
Ing. Ivo Machálek
(Svobodní)
Karel Moravec(BEZPP)
Karel Moravec
(BEZPP)
Jan Meidl(BEZPP)
Jan Meidl
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Jindřichův Hradec
(Hradec srdcem a rozumem + Svobodní)


Milada Petrů(BEZPP)
Milada Petrů
(BEZPP)
Ing. Jaroslav Chalupský(BEZPP)
Ing. Jaroslav Chalupský
(BEZPP)
doc. RNDr. Jan Pokorný, CSc.(BEZPP)
doc. RNDr. Jan Pokorný, CSc.
(BEZPP)
Ing. Libor Votava, Ph.D.(Svobodní)
Ing. Libor Votava, Ph.D.
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 18
(ODS + Svobodní)


Martin Halama(Svobodní)
Martin Halama
(Svobodní)
eTenisak@eTenisak.cz603 306 331

Obecní zastupitelé

Milevsko
(Svobodní)


Ing. Mgr. Miroslav Doubek(BEZPP)
Ing. Mgr. Miroslav Doubek
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Brno-střed
(Občanská demokratická strana s podporou Svobodných)


Mgr. Jan Mandát(BEZPP)
Mgr. Jan Mandát
(BEZPP)
Ing. Mgr. Pavel Mises(Svobodní)
Ing. Mgr. Pavel Mises
(Svobodní)
id@dqd.cz

Obecní zastupitelé

Brno-Slatina
(Svobodní)


Mgr. Lukáš Plachý(Svobodní)
Mgr. Lukáš Plachý
(Svobodní)
Ing. Barbora Dostálová(BEZPP)
Ing. Barbora Dostálová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Řeka
(Svobodní)


Ing. Radek Galacz(BEZPP)
Ing. Radek Galacz
(BEZPP)
Bc. Věra Riedelová(BEZPP)
Bc. Věra Riedelová
(BEZPP)
Mgr. Jan Wlosok(BEZPP)
Mgr. Jan Wlosok
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Praha
(ODS)


Bc. Tomáš Štampach(Svobodní)
Bc. Tomáš Štampach
(Svobodní)
stampach@svobodni.cz776 088 872

Obecní zastupitelé

Nejdek
(Svobodní)


Ing. Václav Růžička(Svobodní)
Ing. Václav Růžička
(Svobodní)
Jaroslav Vrba(BEZPP)
Jaroslav Vrba
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Ladná
(Svobodní a ODS)


Marek Šoška(Svobodní)
Marek Šoška
(Svobodní)
soska@svobodni.cz702 535 528

Obecní zastupitelé

Vochov
(JEDNOTNÝ VOCHOV, z.s.)


Ing. Václav Dušek(Svobodní)
Ing. Václav Dušek
(Svobodní)
dusek@svobodni.cz+42 072 459 612 2

Obecní zastupitelé

Horní Slavkov
(Svobodní)


Ing. Jan Leisner(Svobodní)
Ing. Jan Leisner
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Brniště
(Svobodní)


Ing. Marcela Herbstová(BEZPP)
Ing. Marcela Herbstová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Děčín
(ODS)


Ing. Rudolf Brejška, DiS.(BEZPP)
Ing. Rudolf Brejška, DiS.
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Jirkov
(Svobodní)


Josef Šebek(BEZPP)
Josef Šebek
(BEZPP)
Ing. Pavel Duchan(BEZPP)
Ing. Pavel Duchan
(BEZPP)
Jan Šustr(BEZPP)
Jan Šustr
(BEZPP)
Ing. Petr Kaššák(BEZPP)
Ing. Petr Kaššák
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Doubek
(ALEŠ VYKYDAL)


Aleš Vykydal(Svobodní)
Aleš Vykydal
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Lom
(Svobodní)


Vladimír Urban(Svobodní)
Vladimír Urban
(Svobodní)
Klára Plechatá, DiS.(BEZPP)
Klára Plechatá, DiS.
(BEZPP)
Bc. Petr Bergman(BEZPP)
Bc. Petr Bergman
(BEZPP)
Přemysl Škarka(BEZPP)
Přemysl Škarka
(BEZPP)
Michaela Machová(Svobodní)
Michaela Machová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Meziboří
(Svobodní)


Bc. Olga Francová(BEZPP)
Bc. Olga Francová
(BEZPP)
Mgr. Denisa Poživilová(BEZPP)
Mgr. Denisa Poživilová
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Bílina
(Naše Bílina - Strana svobodných občanů)


Daniel Hendrych(BEZPP)
Daniel Hendrych
(BEZPP)
Ing. Josef Dvořák(BEZPP)
Ing. Josef Dvořák
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Nový Bydžov
(Svobodní)


Ing. Michal Krejčí(Svobodní)
Ing. Michal Krejčí
(Svobodní)
krejci@svobodni.cz
MUDr. Michal Poddaný(BEZPP)
MUDr. Michal Poddaný
(BEZPP)
Jiří Špinar(BEZPP)
Jiří Špinar
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Třebechovice pod Orebem
(Svobodní)


Bc. David Malý(BEZPP)
Bc. David Malý
(BEZPP)
Michal Cimprich(BEZPP)
Michal Cimprich
(BEZPP)
Oldřich Malý(Svobodní)
Oldřich Malý
(Svobodní)
oldrich.trebe@seznam.cz608 862 867
Richard Prokeš(BEZPP)
Richard Prokeš
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Chrudim
(CHRUDIMÁCI)


Petr Lichtenberg(Svobodní)
Petr Lichtenberg
(Svobodní)
lichtenberg@svobodni.cz
Mgr. Josef Káles(BEZPP)
Mgr. Josef Káles
(BEZPP)
josef.kales@svobodni.cz
MUDr. Jan Haase(BEZPP)
MUDr. Jan Haase
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Hořice
(Občanská demokratická strana s podporou Svobodných)


Ing. Hugo Trkal(Svobodní)
Ing. Hugo Trkal
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Vítězná
(Svobodní)


Petr Ježek(BEZPP)
Petr Ježek
(BEZPP)
Ing. Zdeňka Baláková(BEZPP)
Ing. Zdeňka Baláková
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Králíky
(PRO KRÁLICKO)


Mgr. Vlastimil Kubíček(Svobodní)
Mgr. Vlastimil Kubíček
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Brno
(Občanská demokratická strana s podporou Svobodných)


Bc. David Pokorný(Svobodní)
Bc. David Pokorný
(Svobodní)
pokorny@svobodni.cz+42 072 599 897 9

Obecní zastupitelé

Napajedla
(Svobodní)


Lucie Lompejová, BA (Hons)Execut. MBA(Svobodní)
Lucie Lompejová, BA
(Hons)Execut. MBA
(Svobodní)
Ing. Martin Kubiš(BEZPP)
Ing. Martin Kubiš
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Hodonín
(Svobodní a Piráti)


Ing. Petr Buráň(BEZPP)
Ing. Petr Buráň
(BEZPP)
hodoninsko@svobodni.cz776 866 296
Mgr. Terézia Mlýnková Išková(Svobodní)
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
(Svobodní)
tereziaiskova@gmail.com723 005 829
Mgr. Martin Kočí(BEZPP)
Mgr. Martin Kočí
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Mutěnice
(Svobodní)


Bc. Josef Vagunda-Drgáč(Svobodní)
Bc. Josef Vagunda-Drgáč
(Svobodní)
Jana Ševčíková(BEZPP)
Jana Ševčíková
(BEZPP)
Přemysl Rozehnal(Svobodní)
Přemysl Rozehnal
(Svobodní)
Jaroslav Brožovič(BEZPP)
Jaroslav Brožovič
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Stonařov
(Strana svobodných občanů a Nezávislé sdružení občanů Stonařova)


Simona Kuzdasová(BEZPP)
Simona Kuzdasová
(BEZPP)
Alena Veliká(Svobodní)
Alena Veliká
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Moravské Budějovice
(Za lepší Budějovice a Občanská demokratická strana)


Mgr. Petr Stejskal(Svobodní)
Mgr. Petr Stejskal
(Svobodní)
pstejskal8@gmail.com

Obecní zastupitelé

Ostrožská Nová Ves
(Svobodní)


Ing. Jaroslava Bedřichová(BEZPP)
Ing. Jaroslava Bedřichová
(BEZPP)
Ing. Jaromír Lažek(BEZPP)
Ing. Jaromír Lažek
(BEZPP)
Ing. Miroslav Kosík(BEZPP)
Ing. Miroslav Kosík
(BEZPP)
Lucie Kučerová(BEZPP)
Lucie Kučerová
(BEZPP)
Ing. Martin Tischer(BEZPP)
Ing. Martin Tischer
(BEZPP)
Mgr. Vít Pjajčík(BEZPP)
Mgr. Vít Pjajčík
(BEZPP)
Ludmila Obdržálková(BEZPP)
Ludmila Obdržálková
(BEZPP)
Bc. Monika Jahodíková(BEZPP)
Bc. Monika Jahodíková
(BEZPP)

Obecní zastupitelé

Moravský Krumlov
(Svobodní)


Ing. Martin Procházka(BEZPP)
Ing. Martin Procházka
(BEZPP)
Pavel Procházka(Svobodní)
Pavel Procházka
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nový Jičín
(Piráti s podporou Svobodných)


Ing. Kamil Žák(BEZPP)
Ing. Kamil Žák
(BEZPP)
Pro tento kraj zatím neevidujeme žádné předsednictvo.
Pro tento kraj zatím neevidujeme žádné zastupitele.

Aktualizovaný seznam zastupitelů k 1. 5. 2020

kraj

město

jméno

zisk mandátů
 pro Svobodné

zisk %
 pro kandidátku

Jihočeský

Doudleby

Ondřej Klor

1

100,00%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Jan Pokorný

4

12,48%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Jaroslav Chalupský

4

12,48%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Libor Votava

4

12,48%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Milada Petrů

4

12,48%

Jihočeský

Přeštěnice

Pavel Dvořák

2

26,96%

Jihočeský

Radimovice u Tábora

Jan Kadlec

1

100,00%

Jihomoravský

Brno

David Pokorný

1

18,55%

Jihomoravský

Brno-Slatina

Barbora Dostálová

2

9,92%

Jihomoravský

Brno-střed

Jan Mandát

2

22,12%

Jihomoravský

Brno-střed

Pavel Mises

2

22,12%

Jihomoravský

Ladná

Marek Šoška

1

25,06%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Martin Procházka

2

10,97%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Pavel Procházka

2

10,97%

Jihomoravský

Mutěnice

Jana Ševčíková

4

22,14%

Jihomoravský

Mutěnice

Jaroslav Brožovič

4

22,14%

Jihomoravský

Mutěnice

Josef Vagunda-Drgáč

4

22,14%

Karlovarský

Horní Slavkov

Jan Leisner

1

10,59%

Karlovarský

Nejdek

Jaroslav Vrba

2

10,46%

Karlovarský

Nejdek

Václav Růžička

2

10,46%

Královéhradecký

Nový Bydžov

Jiří Špinar

3

12,04%

Královéhradecký

Nový Bydžov

Michal Krejčí

3

12,04%

Královéhradecký

Nový Bydžov

Michal Poddaný

3

12,04%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

David Malý

4

19,38%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Michal Cimprich

4

19,38%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Oldřich Malý

4

19,38%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Richard Prokeš

4

19,38%

Královéhradecký

Vítězná

Petr Ježek

2

25,76%

Královéhradecký

Vítězná

Zdeňka Baláková

2

25,76%

Moravskoslezský

Řeka

Jan Wlosok

3

38,49%

Moravskoslezský

Řeka

Radek Galacz

3

38,49%

Moravskoslezský

Řeka

Věra Riedelová

3

38,49%

Olomoucký

Rapotín

Martin Kalbáč

1

9,10%

Pardubický

Chrudim

Petr Lichtenberg

2

13,67%

Praha

Praha

Tomáš Štampach

1

17,87%

Praha

Praha 18

Martin Halama

1

20,08%

Praha

Praha 22

Radovan Koutský

2

33,88%

Praha

Praha 3

Tomáš Štampach

2

22,17%

Praha

Praha 6

Jan Dočekal

1

19,54%

Praha

Praha 9

Bedřich Laube

1

36,94%

Středočeský

Beroun

Jiří Míka

2

8,61%

Středočeský

Beroun

Luboš Zálom

2

8,61%

Středočeský

Doubek

Aleš Vykydal

1

9,21%

Středočeský

Liteň

Jiří Vodička

1

62,31%

Středočeský

Milovice

Stanislav Melichar

1

7,50%

Středočeský

Rakovník

Milan Let

2

9,24%

Středočeský

Řevnice

Eva Hanykýřová

1

8,86%

Středočeský

Slaný

Jan Chýský

3

10,09%

Středočeský

Slaný

Jan Pánek

3

10,09%

Středočeský

Slaný

Jiří Hůla

3

10,09%

Středočeský

Záboří nad Labem

Pavel Pospíšil

1

86,22%

Středočeský

Zlonice

Martin Kratochvíl

1

41,46%

Ústecký

Bílina

Daniel Hendrych

2

7,74%

Ústecký

Bílina

Josef Dvořák

2

7,74%

Ústecký

Děčín

Rudolf Brejška

1

6,50%

Ústecký

Jirkov

Jan Šustr

4

13,25%

Ústecký

Jirkov

Josef Šebek

4

13,25%

Ústecký

Jirkov

Pavel Duchan

4

13,25%

Ústecký

Jirkov

Petr Kaššák

4

13,25%

Ústecký

Lom

Klára Plechatá

5

23,51%

Ústecký

Lom

Michaela Machová

5

23,51%

Ústecký

Lom

Petr Bergman

5

23,51%

Ústecký

Lom

Přemysl Škarka

5

23,51%

Ústecký

Lom

Vladimír Urban

5

23,51%

Ústecký

Meziboří

Denisa Poživilová

2

16,25%

Ústecký

Meziboří

Olga Francová

2

16,25%

Vysočina

Moravské Budějovice

Petr Stejskal

1

32,87%

Vysočina

Stonařov

Alena Veliká

2

16,87%

Vysočina

Stonařov

Simona Kuzdasová

2

16,87%

Zlínský

Napajedla

Lucie Lompejová

2

11,31%

Zlínský

Napajedla

Martin Kubiš

2

11,31%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Jaroslava Bedřichová

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Lucie Kučerová

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Ludmila Obdržálková

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Martin Tischer

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Miroslav Kosík

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Monika Jahodíková

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Vít Pjajčík

8

44,21%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Jaromír Lažek

8

44,21%

Zlínský

Zlínský kraj

Tomáš Pajonk

2

7,88%

Zlínský

Zlínský kraj

Helena Lasztoviczová

2

7,88%

Dostávejte informace o Svobodných

Přihlaste si náš e-mailový odběr a buďte v obraze.