Lidé

  • Republikové orgány
    • Republikové předsednictvo
    • Kontrolní komise
    • Volební komise
    • Rozhodčí komise
    • Republikový výbor
  • Krajské předsednictvo
    • Jihočeský kraj
    • Jihomoravský kraj
    • Karlovarský kraj
    • Královéhradecký kraj
    • Liberecký kraj
    • Moravskoslezský kraj
    • Olomoucký kraj
    • Pardubický kraj
    • Plzeňský kraj
    • Praha
    • Středočeský kraj
    • Ústecký kraj
    • Kraj Vysočina
    • Zlínský kraj
  • Krajští zastupitelé
    • Zastupitelstvo Zlínského kraje
  • Obecní zastupitelé
    • Břehy
      (Pro rozvoj obce Břehy)
    • Brniště
      (Svobodní)
    • Brno-Slatina
      (Svobodní)
    • Čelechovice na Hané
      (Svobodní)
    • Cerekvice nad Loučnou
      (Koalice za klidný rozvoj obce)
    • Cheb
      (Svobodní)
    • Chrudim
      (Svobodní)
    • Chuderov
      (Za nový Chuderov)
    • Čkyně
      (Svobodní)
    • Doubek
      (Nezávislý kandidát)
    • Doudleby
      (Svobodní)
    • Drahoňův Újezd
      (SNK Krásný Drahoňův Újezd)
    • Fryšták
      (SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)
    • Hněvošice
      (Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)
    • Hodonín
      (Svobodní)
    • Horní Cerekev
      (SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)
    • Horní Rožínka
      (Svobodní)
    • Jenčice
      (Svobodní)
    • Jirkov
      (Svobodní)
    • Koběřice
      (Svobodní)
    • Křoví
      (SNK pro obec Křoví)
    • Kutná Hora
      (Kutnohorská změna)
    • Libníč
      (Občané pro Libníč a Jelmo)
    • Liteň
      (Nezávislí s podporou TOP 09)
    • Milevsko
      (Svobodní)
    • Moravské Budějovice
      (Svobodní)
    • Moravský Krumlov
      (Svobodní)
    • Mutěnice
      (Svobodní)
    • Napajedla
      (Svobodní)
    • Nejdek
      (Svobodní)
    • Nová Ves v Horách
      (Svobodní)
    • Nový Bydžov
      (Svobodní)
    • Ostrov
      (Svobodní)
    • Ostrožská Nová Ves
      (Svobodní)
    • Polomí
      (Svobodní)
    • Pouzdřany
      (Svobodní)
    • Praha 18
      (Svobodní)
    • Praha 21
      (Svobodní)
    • Praha 22
      (Starostové a nezávislí)
    • Praha 3
      (Svobodní)
    • Praha 9
      (Svobodní)
    • Přestanov
      (Svobodní)
    • Rapotín
      (Svobodní)
    • Řevnice
      (Svobodní)
    • Šebrov-Kateřina
      (SNK Šebrov-Kateřina)
    • Šenov u Nového Jičína
      (Svobodní)
    • Slaný
      (Svobodní)
    • Smržice
      (Svobodní)
    • Tetín
      (Tetín-Vidoň)
    • Třešť
      (Nová volba pro Třešť)
    • Turnov
      (Svobodní)
    • Týn nad Vltavou
      (Svobodní)
    • Týniště nad Orlicí
      (Nezávislé sdružení Nové Týniště)
    • Velký Osek
      (Svobodní)
    • Vestec
      (Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)
    • Vítězná
      (Svobodní)
    • Vrchlabí
      (Svobodní)
    • Výsluní
      (Svobodní)
    • Záboří nad Labem
      (Občané pro obec)
    • Zábřeh
      (Svobodní)
    • Zádveřice-Raková
      (Svobodní)
    • Zlonice
      (ODS)
    • Zlonín
      (SNK)
    • Žlutice
      (Svobodní)

Republikové orgány

Republikové předsednictvo


Předseda

Petr Mach
Petr Mach
předsedamach@svobodni.cz

Místopředsedové

Radim Smetka
Radim Smetka
místopředsedasmetka@svobodni.cz777 848 037
Mgr. Josef Káles
Mgr. Josef Káles
místopředsedajosef.kales@svobodni.cz
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
místopředsedaiskova@svobodni.cz723 005 829
Ing. Jiří Kubíček
Ing. Jiří Kubíček
místopředsedakubicek@svobodni.cz234 099 340

Republikové orgány

Kontrolní komise


Předseda

Mgr. Jiří Strachota, CSc.
Mgr. Jiří Strachota, CSc.
předseda

Členové

Martin Jaroš
Martin Jaroš
členmartinbenjaros@post.cz
Ing. Tomáš Michalička, DiS.
Ing. Tomáš Michalička, DiS.
člentomas.michalicka@seznam.cz

Republikové orgány

Volební komise


Předseda

Tomáš Milbach
Tomáš Milbach
předsedatomas@milbach.cz

Místopředsedové

Vítězslav Stanovský
Vítězslav Stanovský
místopředseda

Členové

Marek Bryša
Marek Bryša
člen
RNDr. Petr Čermák, PhD.
RNDr. Petr Čermák, PhD.
člen
Mgr. Roman Nepšinský
Mgr. Roman Nepšinský
člennepsinsky@svobodni.cz

Republikové orgány

Rozhodčí komise


Předseda

Tomáš Krása
Tomáš Krása
předseda

Členové

Mgr. Ing. Miroslav Ševčík
Mgr. Ing. Miroslav Ševčík
člen
Mgr. Jakub Ježek
Mgr. Jakub Ježek
člen

Republikové orgány

Republikový výbor


Členové

Bc. Lenka Moutelíková
Bc. Lenka Moutelíková
členlenka.moutelikova@gmail.com
Ing. Milan Vodička, CSc.
Ing. Milan Vodička, CSc.
člen
BSc. Miroslav Jahoda
BSc. Miroslav Jahoda
člen
Ing. Tomáš Pajonk
Ing. Tomáš Pajonk
členpajonk@svobodni.cz
Ing. Jiří Pánek
Ing. Jiří Pánek
člen777 157 156
Mgr. Josef Káles
Mgr. Josef Káles
členjosef.kales@svobodni.cz
Josef Káles, st.
Josef Káles, st.
člen
Ing. Jan Polanecký
Ing. Jan Polanecký
člen
Ing. Alois Sečkár
Ing. Alois Sečkár
členseckar@svobodni.cz721 302 700
Ing. Mgr. Irena Steinhauserová
Ing. Mgr. Irena Steinhauserová
členirena@strmilov.cz777 314 111
RNDr. Jan Šebelík
RNDr. Jan Šebelík
členhonza@haes.cz
Mgr. Miroslav Červenka
Mgr. Miroslav Červenka
členmirocerven@gmail.com603 843 596
RNDr. Jiří Payne
RNDr. Jiří Payne
členjiri@payne.cz602 656 949
RNDr. Pavel Strunz, CSc.
RNDr. Pavel Strunz, CSc.
člen
Ing. Bc. Ondřej Konečný
Ing. Bc. Ondřej Konečný
členkonecny@svobodni.cz734 845 540
Radim Fedorovič
Radim Fedorovič
člen+42 060 782 135 4
Lukáš Jizba
Lukáš Jizba
členjizba@svobodni.cz
Ing. Jiří Zapletal
Ing. Jiří Zapletal
členzapletal@svobodni.cz776 389 801
Bc. Tomáš Štampach
Bc. Tomáš Štampach
členstampach@svobodni.cz776 088 872
Jana Fraitová
Jana Fraitová
člen
Ing. Josef Lebduška
Ing. Josef Lebduška
člen
Ing. Josef Novotný
Ing. Josef Novotný
členjosef.novotny@svobodni.cz
Ing. Jaroslav Marsa, MBA
Ing. Jaroslav Marsa, MBA
členmarsa@svobodni.cz601 160 587
Mgr. Pavel Mises
Mgr. Pavel Mises
členid@dqd.cz
Zuzana Haberlová
Zuzana Haberlová
členzuzhabe@seznam.cz
Natálie Jahodová, MA
Natálie Jahodová, MA
člen
Ivana Burešová Marková
Ivana Burešová Marková
členIvana.marek@seznam.cz
Petr Mach
Petr Mach
členmach@svobodni.cz
Aleš Kuna
Aleš Kuna
člen
Ing. Jiří Kubíček
Ing. Jiří Kubíček
členkubicek@svobodni.cz234 099 340
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
členiskova@svobodni.cz723 005 829

Krajské předsednictvo

Jihočeský kraj


Předseda


Místopředsedové

Milan Černoch
Milan Černoch
místopředsedamilan.cernoch@kontaktservis.cz603 534 453
Ing. Jan Třeštík
Ing. Jan Třeštík
místopředsedatrestik@svobodni.cz
Aleš Procházka
Aleš Procházka
místopředsedaprochazka@svobodni.cz
Vratislav Škorpil
Vratislav Škorpil
místopředseda

Krajské předsednictvo

Jihomoravský kraj


Předseda

David Pokorný
David Pokorný
předsedapokorny@svobodni.cz725 998 979

Místopředsedové

Filip Marvan
Filip Marvan
místopředseda
Marek Šoška
Marek Šoška
místopředsedasoska@svobodni.cz702 535 528
Tobiáš Štěpánek
Tobiáš Štěpánek
místopředsedaaranyfelix@gmail.com773 675 226
Milan Jirků
Milan Jirků
místopředsedajirku@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Karlovarský kraj


Předseda

Ing. Jiří Pánek
Ing. Jiří Pánek
předseda777 157 156

Místopředsedové

Ing. Stanislav Pimek
Ing. Stanislav Pimek
místopředsedapimek@svobodni.cz
Mgr. Bc. Zbyněk Syrovátka
Mgr. Bc. Zbyněk Syrovátka
místopředseda
Miroslav Adamovic
Miroslav Adamovic
místopředsedamiroslav.adamovic@seznam.cz

Krajské předsednictvo

Královéhradecký kraj


Předseda

Lukáš Jizba
Lukáš Jizba
předsedajizba@svobodni.cz

Místopředsedové

Mgr. Ing. Oldřich Horák, Ph.D.
Mgr. Ing. Oldřich Horák, Ph.D.
místopředsedahorak@svobodni.cz
Ing. Petr Štochl
Ing. Petr Štochl
místopředseda
Ing Iva Cvetanova
Ing Iva Cvetanova
místopředseda

Krajské předsednictvo

Liberecký kraj


Místopředsedové

Jan Pokorný
Jan Pokorný
místopředsedajan.pokorny@svobodni.cz604 609 610
Bc. Ladislav Hofman
Bc. Ladislav Hofman
místopředsedahofman@svobodni.cz603 388 283
Ing František Petrík
Ing František Petrík
místopředsedapetrik@svobodni.cz731 600 123
Ing.  Jindřich Hradecký
Ing. Jindřich Hradecký
místopředsedahradecky@svobodni.cz776 715 559

Krajské předsednictvo

Moravskoslezský kraj


Předseda

Ing. Jiří Zapletal
Ing. Jiří Zapletal
předsedazapletal@svobodni.cz776 389 801

Místopředsedové

Mgr. Jan Fryčka
Mgr. Jan Fryčka
místopředsedafrycka@svobodni.cz
Martin Věncek
Martin Věncek
místopředseda
Ing. Petr Veselý
Ing. Petr Veselý
místopředsedavesley@seznam.cz
Ing. Martin Honajzer
Ing. Martin Honajzer
místopředseda

Krajské předsednictvo

Olomoucký kraj


Předseda

Jana Fraitová
Jana Fraitová
předseda

Místopředsedové

Mgr. Pavla Hrušková Břeňová
Mgr. Pavla Hrušková Břeňová
místopředseda
Ivana Strouhalova
Ivana Strouhalova
místopředseda
David Herman
David Herman
místopředseda

Krajské předsednictvo

Pardubický kraj


Předseda

Ing. Josef Lebduška
Ing. Josef Lebduška
předseda

Místopředsedové

Ing. Zdeněk Přikryl
Ing. Zdeněk Přikryl
místopředsedazdenek.prikryl@iol.cz
Ing. Vladimír Saifr
Ing. Vladimír Saifr
místopředsedavladimir.saifr@seznam.cz606 928 635
Ludvíka Kálesová
Ludvíka Kálesová
místopředsedaludvika.kalesova@svobodní.cz

Krajské předsednictvo

Plzeňský kraj


Předseda

Ing. Lenka Brčková
Ing. Lenka Brčková
předsedaBrckova@svobodni.cz+42 060 833 322 6

Místopředsedové

Bc. Kateřina Rýglová
Bc. Kateřina Rýglová
místopředsedaryglova@svobodni.cz
Jan Jakub Ptáček
Jan Jakub Ptáček
místopředsedaptacek@svobodni.cz
Oldřich Kaucký
Oldřich Kaucký
místopředsedakaucky@svobodni.cz
Ing. et Ing. Jiří Pešík
Ing. et Ing. Jiří Pešík
místopředseda

Krajské předsednictvo

Praha


Předseda

Bc. Tomáš Štampach
Bc. Tomáš Štampach
předsedastampach@svobodni.cz776 088 872

Místopředsedové

Ing. Mojmír Mikuláš
Ing. Mojmír Mikuláš
místopředsedamikulas@svobodni.cz602 787 878
Ing. Martin Halama
Ing. Martin Halama
místopředsedaeTenisak@eTenisak.cz603 306 331
Radovan Koutský
Radovan Koutský
místopředsedaradovankoutsky@seznam.cz+42 077 626 541 2
Petr Miškovský
Petr Miškovský
místopředsedapetr.miskovsky@gmail.com603 487 100

Krajské předsednictvo

Středočeský kraj


Předseda


Místopředsedové

Tomáš Pavlis
Tomáš Pavlis
místopředsedapavlis@svobodni.cz
Markéta Chvalovská
Markéta Chvalovská
místopředsedabluewerk@centrum.cz
Mgr Luboš Zálom
Mgr Luboš Zálom
místopředsedalubos.zalom@gmail.com
Ing. Daniel Šíma
Ing. Daniel Šíma
místopředsedasima@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Ústecký kraj


Předseda

Aleš Kuna
Aleš Kuna
předseda

Místopředsedové

Marek Bradáč
Marek Bradáč
místopředsedabradac@svobodni.cz777 668 958
Radek Zelycz
Radek Zelycz
místopředsedazelycz@svobodni.cz

Krajské předsednictvo

Kraj Vysočina


Předseda


Místopředsedové

Petr Čása
Petr Čása
místopředsedacasa@svobodni.cz
Lubomír Hron
Lubomír Hron
místopředsedahron@svobodni.cz737 650 150
Zdeněk Sadecký,  Ing. Ph.D.
Zdeněk Sadecký, Ing. Ph.D.
místopředseda

Krajské předsednictvo

Zlínský kraj


Předseda

Ing. Tomáš Pajonk
Ing. Tomáš Pajonk
předsedapajonk@svobodni.cz

Místopředsedové

František Veverka
František Veverka
místopředsedafrantisek.veverka@centrum.cz774 275 076
Helena Lasztoviczová
Helena Lasztoviczová
místopředsedahelena.lasztoviczova@seznam.cz732 381 265

Krajští zastupitelé

Zastupitelstvo Zlínského kraje


Tomáš Pajonk
Tomáš Pajonk
Helena Lasztoviczová
Helena Lasztoviczová

Obecní zastupitelé

Břehy
(Pro rozvoj obce Břehy)


Ing. Petr Morávek(Pro rozvoj obce Břehy)
Ing. Petr Morávek
(Pro rozvoj obce Břehy)

Obecní zastupitelé

Brniště
(Svobodní)


Ing. Marcela Herbstová(Svobodní)
Ing. Marcela Herbstová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Brno-Slatina
(Svobodní)


Mgr. Lukáš Plachý(Svobodní)
Mgr. Lukáš Plachý
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Čelechovice na Hané
(Svobodní)


Ing. Jindřich Coufal(Svobodní)
Ing. Jindřich Coufal
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Cerekvice nad Loučnou
(Koalice za klidný rozvoj obce)


Pavel Stříteský(Koalice za klidný rozvoj obce)
Pavel Stříteský
(Koalice za klidný rozvoj obce)

Obecní zastupitelé

Cheb
(Svobodní)


Ing. Václav Jakl(Svobodní)
Ing. Václav Jakl
(Svobodní)
Ing. Stanislav Pimek(Svobodní)
Ing. Stanislav Pimek
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Chrudim
(Svobodní)


Petr Lichtenberg(Svobodní)
Petr Lichtenberg
(Svobodní)
Mgr. Josef Káles(Svobodní)
Mgr. Josef Káles
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Chuderov
(Za nový Chuderov)


Richard Richtermoc(Za nový Chuderov)
Richard Richtermoc
(Za nový Chuderov)

Obecní zastupitelé

Čkyně
(Svobodní)


Vladislav Hošek(Svobodní)
Vladislav Hošek
(Svobodní)
Bc. Ingrid Zalewska(Svobodní)
Bc. Ingrid Zalewska
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Doubek
(Nezávislý kandidát)


Mgr. Aleš Vykydal(Nezávislý kandidát)
Mgr. Aleš Vykydal
(Nezávislý kandidát)

Obecní zastupitelé

Doudleby
(Svobodní)


Ing. Ondřej Klor(Svobodní)
Ing. Ondřej Klor
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Drahoňův Újezd
(SNK Krásný Drahoňův Újezd)


Ing. Rudolf Stáhlich(SNK Krásný Drahoňův Újezd)
Ing. Rudolf Stáhlich
(SNK Krásný Drahoňův Újezd)

Obecní zastupitelé

Fryšták
(SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)


Mgr. Petr Pagáč(SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)
Mgr. Petr Pagáč
(SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)
Ing. Pavel Gálík(SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)
Ing. Pavel Gálík
(SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)

Obecní zastupitelé

Hněvošice
(Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)


Bc. Jan Hanzlík(Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)
Bc. Jan Hanzlík
(Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)

Obecní zastupitelé

Hodonín
(Svobodní)


Ing. Petr Buráň(Svobodní)
Ing. Petr Buráň
(Svobodní)
Terézia Išková(Svobodní)
Terézia Išková
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Horní Cerekev
(SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)


Lubomír Havránek(SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)
Lubomír Havránek
(SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)

Obecní zastupitelé

Horní Rožínka
(Svobodní)


Bohuslav Šejnoha(Svobodní)
Bohuslav Šejnoha
(Svobodní)
Josef Fendrych(Svobodní)
Josef Fendrych
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Jenčice
(Svobodní)


Karel Gutwirt(Svobodní)
Karel Gutwirt
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Jirkov
(Svobodní)


Josef Šebek(Svobodní)
Josef Šebek
(Svobodní)
Miroslav Klůc(Svobodní)
Miroslav Klůc
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Koběřice
(Svobodní)


MUDr. Jana Schwarzerová(Svobodní)
MUDr. Jana Schwarzerová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Křoví
(SNK pro obec Křoví)


Ing. Jan Šebek(SNK pro obec Křoví)
Ing. Jan Šebek
(SNK pro obec Křoví)

Obecní zastupitelé

Kutná Hora
(Kutnohorská změna)


Ing. Tomáš Pilc(Kutnohorská změna)
Ing. Tomáš Pilc
(Kutnohorská změna)
Radim Fedorovič(Kutnohorská změna)
Radim Fedorovič
(Kutnohorská změna)

Obecní zastupitelé

Libníč
(Občané pro Libníč a Jelmo)


Ing. Miroslav Třeštík(Občané pro Libníč a Jelmo)
Ing. Miroslav Třeštík
(Občané pro Libníč a Jelmo)

Obecní zastupitelé

Liteň
(Nezávislí s podporou TOP 09)


Ing. Jiří Vodička(Nezávislí s podporou TOP 09)
Ing. Jiří Vodička
(Nezávislí s podporou TOP 09)

Obecní zastupitelé

Milevsko
(Svobodní)


Ing. Mgr. Miroslav Doubek(Svobodní)
Ing. Mgr. Miroslav Doubek
(Svobodní)
Jan Polata(Svobodní)
Jan Polata
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Moravské Budějovice
(Svobodní)


Mgr. Petr Stejskal(Svobodní)
Mgr. Petr Stejskal
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Moravský Krumlov
(Svobodní)


Ing. Pavel Procházka, MSc.(Svobodní)
Ing. Pavel Procházka, MSc.
(Svobodní)
Ing. Martin Procházka(Svobodní)
Ing. Martin Procházka
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Mutěnice
(Svobodní)


Bc. Josef Vagunda - Drgáč(Svobodní)
Bc. Josef Vagunda - Drgáč
(Svobodní)
Přemysl Rozehnal(Svobodní)
Přemysl Rozehnal
(Svobodní)
Jaroslav Brožovic(Svobodní)
Jaroslav Brožovic
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Napajedla
(Svobodní)


Lucie Lompejová, BA(HONS), Ex.MBA(Svobodní)
Lucie Lompejová, BA
(HONS), Ex.MBA
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nejdek
(Svobodní)


Ing. Václav Růžička(Svobodní)
Ing. Václav Růžička
(Svobodní)
Ing. Pavel Šlapa(Svobodní)
Ing. Pavel Šlapa
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nová Ves v Horách
(Svobodní)


Ondřej Bejček(Svobodní)
Ondřej Bejček
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Nový Bydžov
(Svobodní)


Ing. Michal Krejčí(Svobodní)
Ing. Michal Krejčí
(Svobodní)
Mgr. Yumiko Satóová(Svobodní)
Mgr. Yumiko Satóová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Ostrov
(Svobodní)


MUDr. Oldřich Vastl(Svobodní)
MUDr. Oldřich Vastl
(Svobodní)
Ing. Petr Nedvěd(Svobodní)
Ing. Petr Nedvěd
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Ostrožská Nová Ves
(Svobodní)


Ing. Jaroslava Bedřichová(Svobodní)
Ing. Jaroslava Bedřichová
(Svobodní)
Ing. Jaromír Lažek(Svobodní)
Ing. Jaromír Lažek
(Svobodní)
Ing. Miroslav Kosík(Svobodní)
Ing. Miroslav Kosík
(Svobodní)
Ludmila Obdržálková(Svobodní)
Ludmila Obdržálková
(Svobodní)
Ing. Hana Červenáková(Svobodní)
Ing. Hana Červenáková
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Polomí
(Svobodní)


Martin Kusý(Svobodní)
Martin Kusý
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Pouzdřany
(Svobodní)


Bc. Jiří Halámek, DiS.(Svobodní)
Bc. Jiří Halámek, DiS.
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 18
(Svobodní)


Ing. Martin Halama(Svobodní)
Ing. Martin Halama
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 21
(Svobodní)


MUDr. Jaroslav Jeníček, CSc.(Svobodní)
MUDr. Jaroslav Jeníček, CSc.
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 22
(Starostové a nezávislí)


Radovan Koutský(Starostové a nezávislí)
Radovan Koutský
(Starostové a nezávislí)

Obecní zastupitelé

Praha 3
(Svobodní)


Bc. Tomáš Štampach(Svobodní)
Bc. Tomáš Štampach
(Svobodní)
Ing. Mojmír Mikuláš(Svobodní)
Ing. Mojmír Mikuláš
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Praha 9
(Svobodní)


Zuzana Haberlová(Svobodní)
Zuzana Haberlová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Přestanov
(Svobodní)


Mgr. Miroslava Bechyňová(Svobodní)
Mgr. Miroslava Bechyňová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Rapotín
(Svobodní)


Jan Stašel(Svobodní)
Jan Stašel
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Řevnice
(Svobodní)


Ing. Jiří Buchal(Svobodní)
Ing. Jiří Buchal
(Svobodní)
Ing. Jan Lojda(Svobodní)
Ing. Jan Lojda
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Šebrov-Kateřina
(SNK Šebrov-Kateřina)


Bc. Michal Sýkora(SNK Šebrov-Kateřina)
Bc. Michal Sýkora
(SNK Šebrov-Kateřina)

Obecní zastupitelé

Šenov u Nového Jičína
(Svobodní)


Jana Šromová(Svobodní)
Jana Šromová
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Slaný
(Svobodní)


Jiří Hůla(Svobodní)
Jiří Hůla
(Svobodní)
Jan Chyský(Svobodní)
Jan Chyský
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Smržice
(Svobodní)


JUDr. Martin Vrtal(Svobodní)
JUDr. Martin Vrtal
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Tetín
(Tetín-Vidoň)


Matěj Hlavatý(Tetín-Vidoň)
Matěj Hlavatý
(Tetín-Vidoň)

Obecní zastupitelé

Třešť
(Nová volba pro Třešť)


Ing. Vladimír Přech(Nová volba pro Třešť)
Ing. Vladimír Přech
(Nová volba pro Třešť)

Obecní zastupitelé

Turnov
(Svobodní)


Ing. Vítězslav Sekanina(Svobodní)
Ing. Vítězslav Sekanina
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Týn nad Vltavou
(Svobodní)


Ing. Ivo Machálek(Svobodní)
Ing. Ivo Machálek
(Svobodní)
Rudolf Trecha(Svobodní)
Rudolf Trecha
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Týniště nad Orlicí
(Nezávislé sdružení Nové Týniště)


Mgr. Ing. Ivan Ládr(Nezávislé sdružení Nové Týniště)
Mgr. Ing. Ivan Ládr
(Nezávislé sdružení Nové Týniště)

Obecní zastupitelé

Velký Osek
(Svobodní)


Roman Konyvka(Svobodní)
Roman Konyvka
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Vestec
(Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)


Ing. Petr Krešňák(Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)
Ing. Petr Krešňák
(Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)

Obecní zastupitelé

Vítězná
(Svobodní)


Petr Ježek(Svobodní)
Petr Ježek
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Vrchlabí
(Svobodní)


Mgr. Jan Rychlík(Svobodní)
Mgr. Jan Rychlík
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Výsluní
(Svobodní)


Werner Klenot(Svobodní)
Werner Klenot
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Záboří nad Labem
(Občané pro obec)


Pavel Pospíšil(Občané pro obec)
Pavel Pospíšil
(Občané pro obec)

Obecní zastupitelé

Zábřeh
(Svobodní)


Ing. Martin Strouhal(Svobodní)
Ing. Martin Strouhal
(Svobodní)
JUDr. Jana Špičková(Svobodní)
JUDr. Jana Špičková
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Zádveřice-Raková
(Svobodní)


Ing. Milan Bořuta(Svobodní)
Ing. Milan Bořuta
(Svobodní)

Obecní zastupitelé

Zlonice
(ODS)


Bc. Martin Kratochvíl(ODS)
Bc. Martin Kratochvíl
(ODS)

Obecní zastupitelé

Zlonín
(SNK)


Markéta Chvalovská(SNK)
Markéta Chvalovská
(SNK)

Obecní zastupitelé

Žlutice
(Svobodní)


Mgr. Miroslav Zeman(Svobodní)
Mgr. Miroslav Zeman
(Svobodní)

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět