Pětkou Svobodných v Plzeňském kraji je Rudolf Stáhlich….

Pětkou Svobodných v Plzeňském kraji je Rudolf Stáhlich. Rudolf je rodákem z Kutné Hory a v současné době pracuje jako šéfredaktor. Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou a postgraduálně i VŠE v Praze. Podílel se na založení časopisu Reflex. Absolvoval řadu stáží a pracovních pobytů v renomovaných zahraničních vydavatelstvích, reklamních a PR agenturách. Vytvořil a redesignoval více než sedmdesát českých i zahraničních tištěných i internetových médií. Šéfredaktorem časopisu FotoVideo je více než dvacet let a současně již několik řídí také jeho fotografický portál a další obchodní tiskové médium. Má čtyři dcery.
Link: https://www.facebook.com/SvobodniPlzenskyKraj/photos/a.125349700873633.25704.117619678313302/1684011235007464/?type=3

Timeline Photos

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět