Svobodní – Jihomoravský kraj vás zvou na besedu s Ondře…

Svobodní – Jihomoravský kraj vás zvou na besedu s Ondřejem Martínkem, členem Svobodných ze Zlína, který přijede obhajovat liberální přístup ke drogám.

„Čím dál víc se ukazuje, že restriktivní politika, kterou v různé míře uplatňují vlády po celém světě, ve skutečnosti situaci uživatelů drog jenom zhoršuje. Je nejvyšší čas vést veřejnou debatu o budoucí drogové politice České republiky bez předsudků. Liberalizace je tabu hlavně pro politiky a státní úřady, přitom argumenty pro jsou slyšet čím dál tím více od odborníků i široké veřejnosti. Chybí ale skutečně férová debata bez emocí a argumentačních faulů,“ myslí si Ondřej Martínek.

Pokud vás toto téma zajímá, přijďte diskutovat bez předsudků a férově, v pondělí 12.3. do Hotel Slavia Brno Akce začíná v 18:00.
Link: https://www.facebook.com/events/1449038385207966/

Férově o drogách - beseda o drogové politice

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět