Sdílejte prosím VÝZVU PETRA MACHA všem občanům: Vážení …

Sdílejte prosím VÝZVU PETRA MACHA všem občanům:

Vážení občané České republiky,

ještě před začátkem kampaně jsme si zadali interní průzkum u agentury STEM. Vyšlo z něj, že máme v populaci starší 18 let celkem 12 % sympatizantů. Většina z nich však váhala nad naší volbou, protože si myslí, že jich je méně než 5 %.

Pokud jsme pro vás v letošních volbách tou nejsympatičtější možností, nebojte se, prosím, a přijďte volit Svobodné. Mějte čisté svědomí, že vaše volba byla ta nejlepší možná. Již dnes ve 14 hodin se otevírají volební místnosti a teprve tam skutečně rozhodnete. Nic není dané předem. Jdu do toho rizika s vámi, vzdal jsem se křesla europoslance a už se do něj nemohu vrátit. Vsadil jsem svou další politickou kariéru na tyto volby. Přišlo by mi pokrytecké žádat vás o risk a sám žádný nepodstoupit.

Svobodní jsou jediná pravicová strana, která není financovaná pochybnými kmotry. Drobnými částkami naši kampaň platí tisíce příznivců a členů. Od začátku si zakládáme na transparentnosti našeho financování i výběru kandidátů

Pracujeme pro vás už devátým rokem. Šíříme myšlenky svobody a zodpovědnosti, upozorňujeme na problémy rozrůstajícího se státu. Chceme zredukovat státní plýtvání a nechat vám víc peněz snížením daní, chceme omezit byrokracii rušením nesmyslných povinností a elektronizací úřadů, chceme rušit nespravedlivá plošná nařízení či zákazy, které jsou vždy výhodné jen pro určitou skupinu lidí, zatímco ostatním ukrajují svobodu.

Pracujeme pro vás v desítkách obecních zastupitelstev a jednom krajském. V Hodoníně jsme třeba prosadili odvolání nepoctivé starostky za ANO. Před 3 lety jste nás dostali do Evropského parlamentu, kde je náš hlas slyšet a kde bojujeme proti euronesmyslům. Nejsme spojeni s žádnou korupční aférou. Svůj program bereme vážně před volbami i po nich. Naše postoje jsou konzistentní a nemáme důvod měnit směr.

Volby nerozhodují průzkumy o tisícovce respondentů. Hlasujete v nich vy, miliony voličů. Bez vás není nic rozhodnuto. Najděte si prosím čas a přijďte v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne k volbám a volte číslo 12, volte Stranu svobodných občanů.

Je nás víc, než si myslíte. Dokázali jsme to v květnu 2014 (5,24 %), dokážeme to znovu. S vaší podporou můžeme být svobodnou zemí.

S úctou,
Ing. Petr Mach, Ph.D.
předseda a volební lídr Svobodných – Strany svobodných občanů
http://www.svobodni.cz
Link: https://www.facebook.com/svobodni.brno/photos/a.716321751748011.1073741841.281590928554431/1553638604682984/?type=3

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět