Svobodní v Jihočeském kraji mají nového předsedu. Stal se jím Aleš Procházka z Písku

Novým předsedou Svobodných v Jihočeském kraji se stal Aleš Procházka, devětadvacetiletý pedagog z Písku. Na tomto postu vystřídal Libora Vondráčka, který byl v polovině října zvolen republikovým předsedou Svobodných.

Aleš Procházka je absolventem Teologické fakulty Jihočeské univerzity a působí jako pedagogický pracovník. U jihočeských Svobodných byl doposud dlouholetým místopředsedou krajského sdružení. Ve funkci vystřídal v následujícím volebním období dosavadního krajského předsedu a nyní již současného předsedu Svobodných Libora Vondráčka. Místopředsedy krajské organizace nadále jsou Philip Prentis, Miroslav Král a Jan Kadlec.
Nově zvoleného předsedu čekají hned v následujícím roce dva důležité úkoly, měl by nabídnout voličům kvalitní kandidáty do Zastupitelstva Jihočeského kraje na podzim 2020 a stabilizovat krajské sdružení Svobodných. „Svobodní na jihu Čech nejsou v příliš dobré kondici, proto mým prvořadým úkolem, společně s kolegy místopředsedy, bude stabilizovat a rozšířit členskou základnu našeho sdružení,“ říká Aleš Procházka a dodává: „Nepůjde to snadno, ale věřím, že věrní příznivci svobody, osobní odpovědnosti a štíhlého státu, který nehází svým občanům klacky pod nohy, nás nenechají ve štychu,“ sdělil ve své děkovné řeči příznivcům strany.

Kontakt:
Bc. Aleš Procházka, předseda:
prochazka@svobodni.cz,
www.ales-prochazka.cz, facebook.com/AlesProchazka.jc
Jihočeské krajské sdružení: jc.krp@svobodni.cz,
www.svobodni.cz/kraje/jihoceskykraj, facebook.com/svobodni.jc

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Svobodní: Druhé stanovisko k bombardování Ukrajiny

Symbolické protesty proti nesmyslným vládním nařízením – 13/2021

Jihočeští Svobodní: Anděl a Chalupský do Senátu!

„EU nás nezachrání. Vše zůstalo na národních vládách. Babišovi jde o všechno,“ varoval Dočekal pro Parlamentní listy

Prohlášení Svobodných k anexi ukrajinských území

Svobodní mají dalšího místostarostu. Jirkov má novou vládnoucí koalici

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.

Vondráček: Státní dluhová spirála se točí stále rychleji. Ale nikoho to nezajímá?!

„Ukrajinský protiútok je zoufalým krokem NATO a Kyjeva,“ myslí si Bohbot

Svobodný starosta v Lomu a nová koalice chtějí zneplatnit rozhodnutí bývalého vedení města o pozemcích na Dlouhé Louce

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.