Svobodní v novém

Svobodní změnili logo a vizuální styl. Přibyl i nový web. S novou grafickou tváří se strana chystá na sněmovní volby.

Jako chceme zjednodušit život všem občanům této země, rozhodli jsme se zjednodušit i naše logo, které nás reprezentuje na všech materiálech a dokumentech. Nové moderní logo je také symbolem změny, kterou přinášíme.

Beran zůstal zachován, ale mění se v jednoduchý a zapamatovatelný symbol. Písmo je mnohem čitelnější a viditelnější. Stranická barva je nyní mnohem jasnější. Mění se výrazněji i design našich materiálů.

Nejen nové logo a nový vizuální styl, ale i web mají teď Svobodní modernizovaný. Čas postupuje a to, co bylo funkční a moderní před několika lety už přestává stačit nárokům návštěvníků webu. A mění se i potřeba, jak stranu prezentovat na internetu.

Velkou změnou, která je vidět na první pohled, je design webu. Je vzdušnější, je modernější a samozřejmě  se do něj promítá i nový vizuální styl strany. Při jeho podobě se tvůrci inspirovali weby úspěšných politických stran ve světě.

Ale to samo o sobě by nestačilo. Internetová prezentace prošla i proměnou funkčnosti.  Články jsou nově řazeny do rubrik. Novinkou jsou takzvaná témata, tedy naše programové body napsané atraktivnější formou při důsledném využívání klíčových slov. Navíc každý návštěvník má možnost obodovat témata a tím nám dávat vědět, která z nich  jsou oblíbená a která zajímají  návštěvníky méně nebo dokonce vůbec.

Nový web daleko lépe navádí návštěvníka do sekce, ve které by se měl snadno dozvědět o tom, jak stranu podpořit, jak ji pomoci či do ní dokonce vstoupit. Na webu mohou naši příznivci nabídnout konkrétní pomoc v kampani skrze jednoduchý formulář. Poté budou kontaktováni pracovníkem volebního týmu. Web stejně tak daleko důkladněji nabízí návštěvu stranických profilů na sociálních sítích.

V neposlední řadě se nový web kromě univerzální nevolební podoby dokáže “oblékat” podle potřeby do volebních šatů v kampani, nebo dokáže podpořit vzhledem nějakou minikampaň typu Akce daně či Den daňové svobody. Do budoucna na webu přibudou i krajské sekce. Web samozřejmě rovněž představuje naše vedení, krajská předsednictva a krajské či obecní zastupitele.

Změn je dost a budeme rádi, když nás upozorníte na nějaké nedokonalosti či nefunkčnosti webu. Stejně tak budeme rádi i za pochvalu, pokud se vám bude něco líbit. Proto prozkoumejte www.svobodni.cz a svoje postřehy pište na kancelar@svobodni.cz.

 

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Svobodní: Druhé stanovisko k bombardování Ukrajiny

Symbolické protesty proti nesmyslným vládním nařízením – 13/2021

Jihočeští Svobodní: Anděl a Chalupský do Senátu!

„EU nás nezachrání. Vše zůstalo na národních vládách. Babišovi jde o všechno,“ varoval Dočekal pro Parlamentní listy

Prohlášení Svobodných k anexi ukrajinských území

Svobodní mají dalšího místostarostu. Jirkov má novou vládnoucí koalici

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.

Vondráček: Státní dluhová spirála se točí stále rychleji. Ale nikoho to nezajímá?!

„Nordstream byl poškozen bezohledným teroristickým útokem,“ myslí si Bohbot

Svobodný starosta v Lomu a nová koalice chtějí zneplatnit rozhodnutí bývalého vedení města o pozemcích na Dlouhé Louce

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.