Svoboda potřebuje i tebe, přidej se k nám

Zaregistrujte se jako příznivec nebo se rovnou staňte členem Svobodných.

Díky vaší podpoře a schopnostem dosáhneme rychleji moderní společnosti, kde místo zkorumpovaných politiků a zkostnatělého státního aparátu rozhodují svobodně a odpovědně o svých životech sami občané.

Svoboda znamená právo vlastnit a zacházet se svým majetkem tak, abyste nezasahovali do svobody druhého. Věříme ve schopnost člověka rozhodovat se a vybírat nejlepší variantu z více možností.

 

Registrace

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Na našem skomírajícím pažitu svobody se pase stále vypa…

Pila ve Štětí dostane peníze od státu. Jaký máte názor …

Káles: Tři měsíce bez odpovědi

Vedení města Chrudim déle než tři měsíce nereaguje na podnět, ačkoliv v prvním bodě jejich programového prohlášení píší o otevřené komunikaci. Je to projev arogance, neschopnosti nebo něčeho úplně jiného? Minimálně je to neslušné.

Petrík: Unijní dotace nejsou žádné dobro

Mluví se o tom, jestli dotace jsou dotace z Unie dobro nebo zlo. Samozřejmě nenapíšu nic nového, ale opakování je matka moudrosti. Zde jsou některé negativa dotací přicházejících z Unie do ČR.

„Někdo tvrdí, že liberalismus a konzervatismus jsou nes…

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět