Demise vlády je dobrá zpráva, Svobodní nabízejí řešení

Vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL spojená se zvýšením byrokratické zátěže, s omezováním osobních svobod a s kauzami ministra financí Andreje Babiše, zdá se, končí. Vzhledem ke krokům koalice je to pro naši zemi velmi dobrá zpráva. Každý den bez této vlády je dnem bez nových regulací, omezení a zákazů ze strany státu.

Svobodní pád vlády vnímají jako příležitost ustavit vládu, která by vedla zemi k bohatství. Vládu, která by uvolnila lidem ruce a nechala jim více peněz v jejich peněženkách. Vládu, která by výrazněji snížila daně a odvody a přestala vymýšlet regulace v každodenním životě nás všech. Vládu, která nebude zavádět další regulace podnikání, vedoucí z dlouhodobého hlediska k oslabení české ekonomiky, a tedy i jejího významu v Evropě a ve světě.

Právě s takovým konceptem Svobodní osloví voliče v podzimních volbách do Sněmovny. Nabízíme štíhlý stát s minimem byrokracie a nízkými daněmi, který umožní prosperitu všem občanům bez výjimky.

Republikové předsednictvo Svobodných


KONTAKT:
Martin Rumler
tiskový mluvčí Strany svobodných občanů
mluvci@svobodni.cz
773 697 985

Na toto téma jsme napsali

Svobodní v médiích: o norských fondech, volbách a dění v regionech

Články, zmínky či citace 12. – 19. července 2017. O Svobodné měla zájem nejen tuzemská média aneb brexit, fondy a volby.

Svobodní v médiích: o brexitu, protikuřáckém zákoně i zprávy z regionů

Články, zmínky či citace 5. – 12. července 2017. Média zaujalo vystoupení Petra Macha v Evropském parlamentu, vyjádření k brexitu či dění v regionech.

Svobodní v médiích: svléknutí Babiše, dvojka z chování a dění v regionech

Články, zmínky či citace 28 června – 5. července 2017. Novináře zaujalo nové animované video se svléknutím Babiše, Svobodní též komentovali dění v regionech

Svobodní v médiích: Petr Mach v rozhlase, aktuální průzkumy i dění v regionech

Články, zmínky či citace 21. – 28. června 2017. Podle médií roste Svobodným volební potenciál a „nelze vyloučit ani posilování Svobodných“. Petr Mach rovněž hovořil v rozhlase a bylo o nás slyšet i v několika regionech.

Svobodní v médiích: dění v EU, narozeniny Václava Klause a zprávy z regionů

Články, zmínky či citace 14. – 21. června 2017. Petr Mach zavítal poblahopřát bývalému prezidentovi, Radim Smetka zase na turnaj v počítačovách hrách.

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět