Demise vlády je dobrá zpráva, Svobodní nabízejí řešení

Vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL spojená se zvýšením byrokratické zátěže, s omezováním osobních svobod a s kauzami ministra financí Andreje Babiše, zdá se, končí. Vzhledem ke krokům koalice je to pro naši zemi velmi dobrá zpráva. Každý den bez této vlády je dnem bez nových regulací, omezení a zákazů ze strany státu.

Svobodní pád vlády vnímají jako příležitost ustavit vládu, která by vedla zemi k bohatství. Vládu, která by uvolnila lidem ruce a nechala jim více peněz v jejich peněženkách. Vládu, která by výrazněji snížila daně a odvody a přestala vymýšlet regulace v každodenním životě nás všech. Vládu, která nebude zavádět další regulace podnikání, vedoucí z dlouhodobého hlediska k oslabení české ekonomiky, a tedy i jejího významu v Evropě a ve světě.

Právě s takovým konceptem Svobodní osloví voliče v podzimních volbách do Sněmovny. Nabízíme štíhlý stát s minimem byrokracie a nízkými daněmi, který umožní prosperitu všem občanům bez výjimky.

Republikové předsednictvo Svobodných


KONTAKT:
Martin Rumler
tiskový mluvčí Strany svobodných občanů
mluvci@svobodni.cz
773 697 985

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Svobodní v médiích: o volbách, kampani a dění z regionů

Články, zmínky či citace 6. – 13. září 2017. Petr Mach v polemice s Klausem mladším i v televizním rozhovoru. Svobodní o sobě dali slyšet i v regionech.

Svobodní v médiích: Petr Mach o odchodu z Evropského parlamentu, volby a zprávy z regionů

Články, zmínky či citace 30. srpna – 6. září 2017. Petr Mach zajistil Svobodným pozornost svým odstoupením, novináři též psali o volbách či o dění v regionu.

Mach: Chci dovést Svobodné do českého parlamentu

Petr Mach už nebude europoslancem. Rezignoval na svou funkci a rozhodl se plně soustředit na volební kampaň a dovést Svobodné do českého parlamentu.

Svobodní v médiích: rezignace Petra Macha, koruna i dění v regionech

Články, zmínky či citace 23. – 30. srpna 2017. Novináře nejvíc zajímala rezignace Petra Macha na post europoslance, svůj prostor dostali i krajští volební lídři a zastupitel za Svobodné odkryl podivné přidělování bytů v Jirkově.

Petr Mach rezignoval na post poslance Evropského parlamentu

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět