Svobodní si zvolili nového předsedu

Témata:

Svobodní si vybrali nového předsedu! Stal se jím Mgr. Libor Vondráček

Jindřichohradecký patriot vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Zaměřuje se na ústavní či evropské právo a současně působí jako živnostník v oblasti IT.

Je od počátku základním kamenem úspěšné kandidátky „Hradec srdcem a rozumem – Svobodní“, která obsadila druhé místo v komunálních volbách 2018. Už ve volbách 2017 se stal J. Hradec pod jeho vedením nejúspěšnějším okresním městem a v letošních eurovolbách se náskok J. Hradce před ostatními okresními městy ještě umocnil.

Členem strany je od roku 2012, v Republikovém výboru usedá od roku 2017 a od letošního léta byl i předsedou Jihočeského krajského sdružení.

Chce, aby Svobodní usilovali o stát, který nevytváří korupční prostředí. Stát bez dotací a dalších výhod jen pro vyvolené. Štíhlý stát s nízkými daněmi a malou byrokracií. Tvrdí, že členství v EU je pro splnění těchto cílů politickou i právní překážkou. Sám sebe přitom považuje za konzervativního libertariána.

Před kandidaturou uvedl: „Složité situace si žádají odvážná řešení, proto nabízím členům kandidaturou na předsedu své znalosti, schopnosti, zkušenosti, čas i nadšení. Řada silných osobností kandidujících do předsednictva mi přitom dává naději, že naše snaha může být úspěšná.“

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)