Oslava #vítězstvísvobody s Trikolórou, Svobodnými a Soukromníky

Oslava #vítězstvísvobody s Trikolórou, Svobodnými a Soukromníky proběhla v Den vítězství – 8. května 2021 od 14 hodin v Praze Holešovicích.

Ne náhodou jsme se dali dohromady právě s Trikolórou a Soukromníky, kteří dnes slavili s námi, a se kterými jdeme společně do voleb. Jedním z hlavních důvodů je ten, že máme podobný pohled na svobodu a věříme, že naše volební spolupráce může zažít spolu s vámi #vítězstvísvobody nad Pandemickým zákonem a dalšími zákony, které jdou tvrdě proti svobodě a důstojnosti jednotlivců. Společně odmítáme Pandemický zákon, podporujeme ústavní žalobu proti němu a po volbách budeme usilovat o jeho zrušení, aby se už nikdy nemohlo opakovat to, co se tu dělo v posledních měsících.

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Za mír! Za svobodu! Za kapitalismus!

Ženy proti kvótám! Připojte se také, pod otevřený dopis členek Svobodných

Svobodní se připravují na komunální volby

Volby 2021 – program do PS

Hájíme slušnost, svobodu a respekt k naší zemi. Máme právo určovat svět, ve kterém žijeme. Bojujeme za Českou republiku sebevědomých občanů, ve které státní aparát občanům slouží a nevytváří zbytečné pře-kážky. S tím se pojí i přijetí odpovědnosti každého z nás za lepší budouc-nost, která vzniká naším kolektivním snažením. Podporujeme svobodné podnikání za rovných a férových podmínek, soukromý majetek považu-jeme za nedotknutelný Zároveň pokládáme za nevyhnutelné obnovit naši zemi zasaženou pandemií Covid-19.

Proč to děláme: Abychom mohli svobodně žít, prosperovat a být hrdí na svou zemi.

Zálom: Zase zavřou Česko? Stačí záminka, jedno číslo, které se hodí.