Koalice se Svobodnými nahradí vedení Břeclavi

Témata:

Břeclavská koalice ČSSD, ANO, KDU-ČSL a hnutí Pro region se rozpadla. Nyní město povedou vítězové podzimních komunálních voleb Mladí a neklidní v nové koalici s ANO, KDU-ČSL a uskupení ODS, TOP09 a Svobodní společně pro Břeclav.

„Dosavadní koalice vládla bez vítězného hnutí Mladí a neklidní, přičemž byla vytvořena v noci hned po vyhlášení výsledku voleb. Domnívám se, že velkou roli tam hrály i probíhající senátní volby. Jako Svobodní jednoznačně vítáme, že máme příležitost promítnout náš volební program do chodu města. Domnívám se, že využijeme příležitosti a zvládneme otočit pomyslným kormidlem. Způsob nakládání s veřejnými prostředky dosavadního vedení byl tristní,“ komentuje politickou situaci krajský předseda Svobodných, Marek Šoška.

Odkazy na zdroje: 

ct24.cz

REGIONY.IMPULS.CZ

BŘECLAVSKÝ DENÍK (MONITORA)

iDNES.CZ

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

V průzkumech máme větší preference než ČSSD a KSČM!

Koalice se Svobodnými nahradí vedení Břeclavi

Šoška: Pověst o břeclavském obchvatu

Někdo Břeclav zná jako vstupní bránu do Lednicko-Valtického areálu, jiný zase jako významný uzel železniční dopravy, někteří tudy projíždějí jednou za rok do Jugošky. Všechny návštěvy spojuje jedna věc, a to popojíždění v dopravních zácpách. Místní vám rádi poví, kolik hodin trvá cesta do centra města.