Jezdíme napříč republikou s peticí za zachování české koruny!

Dále pokračujeme v tour napříč Českou republikou s peticí za zachování české koruny! Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou jsme začali jezdit napříč republikou a sbírat podpisy všech, kterým záleží právě na zachování české koruny oproti euru. 

Tento týden jsme navštívili Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Prahu, Příbram, Strakonice a Písek. Ve všech těchto městech jste nás mohli osobně potkat a podepsat se pod petici za zachování české koruny. Každý, kdo se nám podepíše pod petici, stane se hrdinou české koruny! Staňte se také hrdinou! Přijďte k nám na stánek a podpořte českou měnu! Rozpis naší tour po městech naleznete níže na obrázku, případně můžete též petici podepsat elektronicky na stránkách www.za-korunu.cz.

Rovněž se na našich stáncích, můžete kromě petice, těšit na celou řadu zajímavých osobností, zajímavý program, velmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie!

Téměř v každém městě, které navštívíme, se můžete mimo jiné osobně setkat s naším předsedou strany Mgr. Liborem Vondráčkem, nejmladším předsedou parlamentní strany v ČR. Více o našem předsedovi zde: Libor Vondráček – předseda Svobodných (liborvondracek.cz)

Fotogalerie z jednotlivých měst níže:

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Svobodní mají dalšího místostarostu. Jirkov má novou vládnoucí koalici

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.

Svobodný starosta v Lomu a nová koalice chtějí zneplatnit rozhodnutí bývalého vedení města o pozemcích na Dlouhé Louce

Články, zmínky, citace od 5. do 12. 9. Média se zaměřila především na komunální politiku, zákaz mobilních telefonů ve školách nebo směrnice EU o autorských právech.

Svobodní se připravují na komunální volby

Petice za zachování české koruny má velký úspěch, máme již přes 9 000 podpisů!

Tour za zachování české koruny pokračovala v Brně!