Francie: nejste očkovaní? Máte smůlu, nesmíte do práce!

Ve Francii nově nesmějí neočkovaní občané určitých profesí chodit do práce. Je jim zakázáno vydělávat si na živobytí. Protože nedostanou žádnou podporu, kladou si občané akutní otázku: “Máme riskovat hlad nebo podstoupit očkování?”

Je to velice nebezpečný krok. I pro nás v České republice. Až totiž bude chtít něco podobného zavádět i u nás, budou tvrdit: „Ve Francii k tomuto opatření přistoupili. Je to vyspělá, demokratická země. Kdo jsme my, abychom takovou zemi nenásledovali?“ Je zřejmé, že tohle je pouze první stupeň. Státem nařízená diskriminace nenaočkovaných bude nepochybně následovat i v dalších profesích a v dalších oblastech života. Protože hranice byla překročena.

Pokud nad tímto dnes mávneme rukou, lze si představit, že zákaz chodit do práce bude nařízen neočkovaným dalších profesí. A hranice s muže posouvat dále… Nákup v supermarketu, cesta veřejnou dopravou, ošetření lékařem nebo vstup do volební místnosti, kdo ví, kam až chtějí mocní zajít. Proto je potřeba včas a hlasitě odmítnout státem řízenou diskriminaci neočkovaných občanů. Je potřeba zabránit tomu, aby u nás stát vytvářel z neočkovaných občanů jakousi kastu nedotknutelných! Očkování musí být za všech okolností dobrovolné!

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)