Tisková konference Miloslava Bednáře a Petra Macha

Publikováno: 1.9.2010, zhlédnuto: 7254x

Zveme zástupce médií na tiskovou konferenci, jejímž programem bude:

1) Vyjádření podpory Slovensku proti nátlaku Bruselu 

2) Představení plánu řešení problému zvrhlé podpory solárních elektráren

Ad 1: Kandidát Svobodných do Senátu Prof. Miloslav Bednář představí dopis velvyslanci Slovenské republiky s vyjdářením podpory Slovensku. Evropská unie na slovensko vyvíjí nátlak kvůli tomu, že si Slovenský parlament dovolil nesouhlasit s odesláním 818 milionů eur krachujícímu Řecku. Tisková konference se koná v momentě, kdy se slovenský ministr financí Ivan Mikloš bude v Bruselu účastnit zasední eurozóny. V 11 hod též Svobodní podpoří Slovensko před slovenskou ambasádou .

Ad 2: Předseda Svobodných Petr Mach představí plán řešení problému zvrhlé státní podpory fotovoltaickým elektrárnám. ( zde - dopl. 8.9.2010)

Tisková konference se uskuteční v úterý 7.9. od 14 hodin v prvním patře baru Phénix, SMETANOVO NÁBŘEŽÍ 22, 110 00 PRAHA 1.

Účast nechť zástupci médií potvrdí na email strakova@svobodni.cz

Licence Creative Commons

Facebook Linkuj MySpace Tweet

Chci se stát členem strany chci se zaregistrovat jako příznivec chci poskytnout dar nebo plochu k reklamě

Chci sledovat novinky Chci se stát fanouškem Chci odebírat videa Chci sledovat prohlášení